Něco navíc o šemících: co kdo dělá, jaký má zájem a kde žije?

A“-muži V průběhu jarní části vyšel v našem tištěném programu na jeden z divizních zápasů článek poodhalující trochu víc soukromí fotbalistů Slavoje Vyšehrad. Nyní po sezoně si jej můžete přečíst i na webové stránce. Tak například Jakub Frohna je vedoucím karlínské vinotéky Vicom v karlínské Thámově ulici, jak je patrné z fotografie. V týmu je ale např. i učitel, manažer, zprostředkovatel autoslužeb, vedoucí servisu na tepelnou techniku, vedoucí pobočky Barvy-laky, účetní, strojní technolog či barman. Jiní hráči práci momentálně shánějí, další jsou studenty. Více už v následujícím přehledu.

ANSUMA Musa (útočník, 28 let) nezaměstnaný; mimofotbalový zájem: atletika a sport obecně; bydliště: Krč; přezdívka: nemá.

BLAŽEK Martin (brankář, 24 let) student VŠ ekonomické; zájem: cyklistika; bydliště: Nusle; přezdívka: Žlába.

BUDĚJSKÝ Lukáš (obránce, 30 let) zaměstnání: zprostředkovatel autoslužeb; zájem: auta; bydliště: Vysočany; přezdívka: Bouda.

ČERVENÝ David (útočník, 19 let) student střední obchodní školy, letos maturuje; zájem: tenis a hokej; bydliště: Malešice; přezdívka: Dave.

DOKSANSKÝ Martin (záložník, 20 let) student České Zemědělské Univerzity; zájem: kino a hudba; bydliště: Praha 10-Čestlice; přezdívka: Doky.

FROHNA Jakub (obránce, 32 let, zástupce kapitána) zaměstnání: vedoucí vinotéky; zájem: golf a bowling; bydliště: Holešovice; přezdívka: Fronka.

HENDRYCH Miroslav (obránce, 34 let, kapitán mužstva) zaměstnání: vedoucí servisu na tepelnou techniku; zájem: motorismus; bydliště: Jižní Město-Chodov; přezdívka: Héňa.

CHALUPA Jaroslav (obránce, 27 let) zaměstnání: účetní; zájem: přítelkyně, práce, fotbal a kino, na víc není čas; bydliště: Kladno; přezdívka: Chaly.

JANDA Jakub (záložník) zaměstnání: vedoucí pobočky Barvy-laky; zájem: tenis a plavání; bydliště: Pankrác; přezdívka: Jandys.

KOČÍ Michal (záložník, 27 let) nezaměstnaný; zájem: všechny sporty; bydliště: Praha 4-Lhotka; přezdívka: Kočka.

LUKEŠ Jan (záložník, 26 let) zaměstnání: barman; zájem: tenis, všechny sporty; bydliště: Modřany; přezdívka: Lukes.

MACHÁČEK Michal (útočník, 26 let) nezaměstnaný; zájem: tenis, všechny sporty; bydliště: Most (přechodně Vyšehrad); přezdívka: Machy.

MOJDL Jan (záložník) zaměstnání: strojní technolog (pístní kroužky); zájem: poker a minigolf; bydliště: Rpety (okres Beroun); přezdívka: Mojdlis.

MOKROHAJSKÝ Radim (brankář, 25 let) zaměstnání: učitel a podnikatel; zájem: plážový volejbal; bydliště: Vysočany; přezdívka: Mokroš.

NOSEK Tomáš (obránce, 25 let) student Fakulty tělesné výchovy a sportu; zájem: všechny sporty; bydliště: Zbraslav; přezdívka: Nosál.

PROCHÁZKA Jan (brankář, 23 let) zaměstnání: manažer obchodního oddělení firmy obchodující na burze; zájem: všechny sporty; bydliště: Bohnice; přezdívka: Prochy.

SCHÖN Vladislav (záložník, 22 let) nezaměstnaný; zájem: všechny sporty a děvčata; bydliště: Teplice (přechodně Vyšehrad); přezdívka: Šeny.

TURBÁK Filip (útočník, 22 let) student Fakulty tělesné výchovy a sportu; zájem: golf; bydliště: Praha 6-Suchdol; přezdívka: Fíla.