Začínáme v Domažlicích, jako první nás tedy prověří Chodové

A“-muži Dosud poslední zápas v ČFL sehráli fotbalisté Slavoje Vyšehrad 18. června 2010 v Králově Dvoře, odkud si tehdy odvezli vysokou prohru 1:5 a současně i potvrzenku na sestup do divize. Obnovená premiéra ve třetí nejvyšší soutěži dopadne věřme podstatně lépe.

K prvnímu zápasu v novém ročníku ČFL pojedou šemíci 9. srpna do kraje Jana Koziny Sladkého, vůdce chodského povstání na konci 17. století. Premiéru podstoupí na stadionu Jiskry Domažlice. Další čtyři zápasy pak ale budou hrát v Praze.

Vyšehrad „zdědil“ po Kolínu losovací číslo 15 v ČFL potká řadu starých známých, s nimiž se utkával v předchozích ročnících v divizi B: Admiru, Meteor, Zápy, Jirny a samozřejmě i Louňovice, s dalšími pak v přípravných zápasech. Neznámými soupeři jsou jen zmíněné Domažlice, Chomutov, Chrudim a SK Union 2013, tj. hybrid Nové Paky a Nového Bydžova, který vyhrál divizi C. Novinkou je penaltový rozstřel po utkáních, která skončí remízou. Vítěz rozstřelu získá 2 body a poražený 1 bod.

Letní přípravné období na novou sezonu začnou šemící v pondělí 7. července. Termíny a skladba letní přípravy se ještě upřesňují.