Červený naskočil do 49 zápasů

A“-muži/juniorka/U 19 Útočník David Červený byl nejčastěji nasazovaným hráčem Slavoje Vyšehrad v uplynulé sezoně 2013/14. Nastoupil celkem do 49 mistrovských zápasů, z toho 29x za A-tým a 20x za juniorku, v áčku to ale bylo často v roli střídajícího hráče.

O šest startů méně má na svém kontě druhý „pendler“ mezi áčkem a juniorkou Martin Doksanský, který odehrál 17 utkání za áčko a 26 za juniorku. Třetí je s celkovým počtem 41 utkání Filip Turbák.

Největším počtem odehraných minut (2970) se ale může pochlubit Jan Mojdl (2880 za A-tým a 90 za juniorku). Druhý je v tomto součtu Michal Kočí (2948) a třetí Jakub Frohna (2872). A-tým totiž odehrál 32 mistráků, 30 v divizi a 2 v Poháru České pošty.

Nejvíc branek, počítáme-li týmy áčka, juniorky a staršího dorostu, nastřílel Michal Macháček, celkem 19 (18 za A-tým, 1 za juniorku). Další je s 16 góly Jan Komers (4 za juniorku, 12 za starší dorost) a pak jsou s 15 trefami Musa Ansuma (všechny za A-tým) a David Červený (3 za A-tým, 12 za juniorku).

Nejlepším nahrávačem byl se 17 gólovými asistencemi Michal Kočí (15 v A-týmu, 2 v juniorce). Za ním jsou pak Viktor Žampa (12) a Filip Turbák (11).

Jediným hráčem, který nastoupil během sezony za áčko, juniorku i starší dorost, byl kapitán U 19 Přemysl Dušek.

Nejproduktivnějšími hráči, vyjádřeno prostřednictvím hokejového kanadského bodování, byli shodně s 25 body Michal Kočí a David Červený. Následují Michal Macháček (23) a Musa Ansuma (22), přestože oba hráli za Vyšehrad až od jara.

Tolik z pohledu áčka, juniorky a U 19. Samozřejmě pak je tady ještě fantastická produktivita, kterou předvedl starší žák Michael Azilinon. Jen v zápasech U 14 nastřílel 33 branek a k tomu si připsal 20 asistencí. Nebylo to vše, kromě toho dal tři góly za U 15 a kolik měl zde asistencí, není bohužel známo. Každopádně ale nasbíral v zápasech České ligy starších žáků dohromady nejméně 56 bodů, z toho 36 branek.

Hráči s nejvyšším počtem odehraných utkání

49 – Červený (29 A-tým + 20 juniorka)

43 – Doksanský (17 A-tým + 26 juniorka)

41 – Turbák (20 A-tým + 21 juniorka)

39 – Komers (10 juniorka + 29 starší dorost)

35 – Dušek (1 A-tým + 6 juniorka + 28 starší dorost)

33 – Mojdl (32 A-tým + 1 juniorka), Kočí (31 A-tým + 2 juniorka)

32 – Frohna (32 A-tým), Žampa (7 juniorka + 25 starší dorost)

31 – Mokrohajský (25 A-tým + 6 juniorka)

30 – Budějský (28 A-tým + 2 juniorka)

Hráči s nejvyšším počtem odehraných minut

2970 – Mojdl (2880 A-tým + 90 juniorka)

2948 – Kočí (2768 A-tým + 180 juniorka)

2872 – Frohna (2872 A-tým)

2839 – Dušek (31 A-tým + 378 juniorka + 2430 starší dorost)

2790 – Mokrohajský (2250 A-tým + 540 juniorka)

2719 – Komers (468 juniorka + 2251 starší dorost)

2574 – Červený (881 A-tým + 1693 juniorka)

2420– Budějský (2240 A-tým + 180 juniorka)

2341 – Doksanský (140 A-tým + 2201 juniorka)

2303 – Hendrych (2303 A-tým)

Nejlepší střelci

19 – Macháček (18 za A-tým, 1 za juniorku)

16 – Komers (4 za juniorku, 12 za starší dorost)

15 – Ansuma (všechny za A-tým), Červený (3 za A-tým, 12 za juniorku)

9 – Kavka (všechny za A-tým)

8 – Kočí (7 za A-tým, 1 za juniorku), Budějský (5 za A-tým, 3 za juniorku)

Nejlepší nahrávači (počet gólových asistencí)

17 – Kočí (15 v A-týmu, 2 v juniorce)

12 – Žampa (2 v juniorce, 10 ve starším dorostu)

11 – Turbák (1 v A-týmu, 10 v juniorce)

10 – Červený (6 v A-týmu, 4 v juniorce), Dušek (2 v juniorce, 8 ve starším dorostu)

8 – Budějský, Nosek (oba 7 v A-týmu a 1 v juniorce)

Nejproduktivnější hráči (góly + asistence)

25 – Kočí (za A-tým 7 gólů + 15 asistencí, za juniorku 1 gól + 2 asistence), Červený (za A-tým 3 góly + 6 asistencí, za juniorku 12 gólů + 4 asistence)

23 – Macháček (za A-tým 18 gólů-+ 4 asistence, za juniorku 1 gól)

22 – Ansuma (za A-tým 15 gólů + 7 asistencí), Komers (za juniorku 4 góly + 3 asistence, za starší dorost 12 gólů + 3 asistence)

17 – Žampa (za juniorku 2 asistence, za starší dorost 5 gólů + 10 asistencí)

16 – Budějský (za A-tým 5 gólů + 7 asistencí, za juniorku 3 góly + 1 asistence), Turbák (za A-tým 1 gól + 1 asistence, za juniorku 4 góly + 10 asistencí), Dušek (za juniorku 1 gól + 2 asistence, za starší dorost 5 gólů + 8 asistencí)

14 – Mojdl (za A-tým 7 gólů + 7 asistencí)

13 – Čižikov (za juniorku 6 gólů + 7 asistencí)

12 – Řezáč (za juniorku 3 góly + 2 asistence, za starší dorost 2 góly + 5 asistencí), Sup (za starší dorost 7 gólů + 5 asistencí), Horváth (za starší dorost 5 gólů + 7 asistencí)

11 – Jung (za A-tým 5 gólů + 3 asistence, za juniorku 2 góly + 1 asistence), Nosek (za A-tým 1 gól + 7 asistencí, za juniorku 2 góly + 1 asistence)

10 – Kavka (za A-tým 9 gólů + 1 asistence), Doksanský (za A-tým 1 asistence, za juniorku 7 gólů + 2 asistence)