Z hráčů Vyšehradu nastoupil nejčastěji Rybařík: 42 zápasů

A“-muži/juniorka/U 19 Útočník František Rybařík (na snímku), jenž oslaví 19. července jednadvacáté narozeniny, byl nejčastěji nasazovaným hráčem Slavoje Vyšehrad v uplynulé sezoně 2014/15. Nastoupil celkem do 42 mistrovských zápasů, z toho 20x za A-tým v ČFL a 22x za juniorku v I. A třídě, přičemž v áčku to bylo vždy v roli střídajícího hráče a v béčku naopak pokaždé v základní sestavě. Před rokem byl neobsazovanějším hráčem Vyšehradu David Červený, nasbíral ještě o sedm startů víc než nyní Rybařík. Potom ale odešel do Velvar, s nimiž letos vyválčil postup z I. A třídy do středočeského krajského přeboru (spolu s ním ještě Jakub Frohna, Lukáš Budějský a trenér Pavel Janeček).

Největším počtem odehraných minut za Vyšehrad (3060) se může letos pochlubit kapitán A-týmu Miroslav Hendrych. Druhý je další hráč áčka Jan Mojdl (2611 minut). A-tým totiž odehrál celkem 35 mistrovských utkání, 34 v ČFL a 1 v Poháru FAČR. Třetí je Jan Křemen ze staršího dorostu, který však vypomáhal i juniorce (2598 minut). Rybařík je v tomto hodnocení či spíš součtu na 11. místě (2152 minut).

Za A-tým, juniorku a starší dorost nastoupilo dohromady 88 hráčů: jmenovitě a podle abecedy Ansuma, Batryn, Bláha, Böhm, Budějský, Čížek, Čižikov, Doksanský, Drážek, Dušek, Dvořák, Filip, Frimmel, Frohna, Hanuš, Hanzlík, Hájek, Hendrych, Horváth, Houdek, Hrachovec, Hurka, Charvát, Cheremisin, Ivančo, Janoušek, M. Jelínek, P. Jelínek, Jukl, Junek, Just, Jurečka, Kabele, Kadlec, Kalaš, Kincl, J. Klíma st., J. Klíma ml., Š. Klíma, Kočí, Kodet, Kolařík, Komers, Kořínek, Kratochvíl, Krivosheev, Křemen, Křovák, Kubát, Kubík, Kučera, Lehký, Ljubinkovič, M. Macháček, Mandík, Mojdl, Mokrohajský, Moravec, Mujagič, Mužík, Nosek, Pechatý, Petrášek, Pospíchal, Procházka, Pusch, Remeš, Rodina, Rudakov, Rybařík, Řezáč, Schön, Smolák, Stejskal, Studený, Sup, Svátek, Šimek, Šimkovský, Šindler, Šlegl, Veselý, Veverka, Vojtěch, Vyjídáček, Wolf, Zavadil a Zimmermann.

Hráči s nejvyšším počtem odehraných utkání

42 – Rybařík (20 A-tým + 22 juniorka)

34 – Hendrych (pouze A-tým), Kalaš (pouze A-tým)

32 – Kočí (31 A-tým + 1 juniorka)

31 – Hanuš (28 A-tým + 3 juniorka)

30 – Hájek (9 juniorka + 21 starší dorost), Křemen (5 juniorka + 25 starší dorost), Mojdl (pouze A-tým), Schön (29 A-tým + 1 juniorka), Smolák (25 A-tým + 5 juniorka)

Hráči s nejvyšším počtem odehraných minut

3060 – Hendrych (pouze A-tým)

2611 – Mojdl (pouze A-tým)

2598 – Křemen (373 juniorka, 2225 starší dorost)

2513 – Kočí (2423 A-tým, 90 juniorka)

2322 – Hanuš (2052 A-tým, 270 juniorka)

2301 – Procházka (1671 A-tým, 630 juniorka)

2259 – Schön (2169 A-tým, 90 juniorka)

2250 – Hanzlík (pouze juniorka)

2217 – Kabele (pouze A-tým)

2199 – Kincl (180 juniorka, 2019 starší dorost)

2152 – Rybařík (210 A-tým, 1942 juniorka)

2087 – Rodina (194 juniorka, 1893 starší dorost)

2048 – Janoušek (59 juniorka, 1989 starší dorost)