Slavoj Vyšehrad zdolal práh tisíce „lajků“ na facebooku!

„A“-muži Ke Slavoji Vyšehrad se prostřednictvím sociální sítě Facebook hlásí už rovná tisícovka fanoušků či jinak spřízněných osob. Ve facebookovém žebříčku českých klubů, který jasně vede Sparta před Viktorií Plzeň a Baníkem Ostrava (Slavia je až čtvrtá), to znamená celkově 44. místo. Tolik klubů má tedy minimálně tisícovku „lajků“.

V ČFL jsou v tomto směru lepší dva kluby: Jiskra Domažlice (1.240) a FC Písek (1.134). Kuriozitou v nejlepší padesátce je účast kdysi prvoligových Blšan, Drnovic a také Roudnice nad Labem. Blšany v současnosti vůbec nehrají mistrovské soutěže, zatímco Drnovice a Roudnice n. L. živoří v okresních přeborech.

V pořadí pražských klubů ale figurují šemíci na šesté pozici! Před námi jsou pouze Sparta, Slavia, Dukla, Bohemians 1905 a Viktoria Žižkov, tedy vše tradiční kluby, hrající profesionální soutěže. Zajímavý je i fakt, že dalším pražským týmem po Vyšehradu je pouze o dva stupínky níž na 46. místě FC Zličín s 967 hlasy.