Madej nastoupil do 54 utkání, Šindler dal celkem 35 branek

„A“-muži/juniorka/dorosty Dvacetiletý útočník či ofenzivní záložník Tadeáš Madej (na snímku) byl nejčastěji nasazovaný hráčem Slavoje Vyšehrad v uplynulé sezoně 2016/17. Nastoupil celkem do 54 mistrovských utkání, z toho 31x za A-tým v ČFL i Poháru FAČR a 23x za juniorku v I. A třídě. Druhým nejvytíženějším fotbalistou byl se 48 zápasy Jaroslav Macej (25x A-tým + 23x juniorka) a třetím se 45 zápasy Jiří Heřman (31x A-tým + 14x juniorka). V TOP 10 se umístili mj. i dva žáci: pátý Hugo Gerža a šestý Jakub Štěpánek, oba odehráli celkem 38 zápasů.

V součtu odehraných minut je však jedničkou Jaroslav Macej (celkem 3157 minut) před brankářem Markem Štikou (3008) a Filipem Drobílkem (2910).

Dva hráči nastoupili během sezony za čtyři týmy Vyšehradu! Jsou to brankář Marek Štika (2x za A-tým, 17x za juniorku, 16x za U 19 A a 1x za U 19 B) a záložník Karel Pusch (1x za A-tým, 1x za juniorku, 26x za U 19 A a 2x za U 19 B).

Skvělé střelecké výkony podávala trojice Ondřej Šindler – Ondřej Toman – Tomáš Junek, všichni tři se dostali nad hranici třiceti nastřílených branek. Kanonýrem Vyšehradu číslo 1 je Šindler s 35 góly (2 dal za juniorku, 17 za U 19 A, 16 za U 19 B), 34 jich potom nastřílel O. Toman (4 za U 19 A, 30 za U 19 B) a 33 T. Junek (1 za juniorku, 22 za U 19 A, 10 za U 19 B). Junek přitom nastoupil v součtu jen do dvaceti střetnutí, a tak dosáhl famózního střeleckého průměru 1,65 gólu na zápas.

Nejlepším nahrávačem Vyšehradu byl záložník Tomáš Ratner, který si připsal 31 asistencí a všechny v zápasech U 19 A, tedy v pražském přeboru staršího dorostu. Kuriozitou v této bilanci, každopádně ale hodné obdivu, jsou čtyři brankové asistence brankáře staršího dorostu Jakuba Mužíka!

Sečteme-li všechny góly a asistence, vychází jako nejlepší v „kanadském bodování“ Ondřej Šindler s 63 body za 35 gólů a 28 asistencí.

Nejlepším brankářem Vyšehradu podle počtu čistých kont byl Marek Štika s jedenácti vychytanými nulami (7x za juniorku a 4x za U 19 A). Následují Martin Saladiak s osmi nulami (2x za U 19 B a 6x za U 17) a dvojice se čtyřmi nulami Ondřej Kočí (1x za A-tým a 3x za juniorku) – Jakub Mužík (3x za U 19 A a 1x za U 19 B).

Hráči s nejvyšším počtem odehraných utkání

54 – Madej (31x A-tým + 23x juniorka)

48 – Macej (25x A-tým + 23x juniorka)

45 – Heřman (31x A-tým + 14x juniorka)

41 – Smolák (32x A-tým + 9x juniorka)

38 – Gerža (29x U 14 + 9x U 13), Štěpánek (26x U 14 + 12x U 13)

37 – Matějka (33x A-tým + 4x juniorka)

36 – Štika (2x A-tým + 17x juniorka + 16x U 19 A + 1x U 19 B)

35 – Drobílek (33x A-tým + 2x juniorka), Doležal (31x A-tým + 4x juniorka), Šídlo (10x U 19 A + 1x U 19 B + 24x U 17)

34 – Čermák (1x juniorka + 15x U 19 A + 18x U 19 B), Bazal (12x U 19 A + 22x U 17), M. Veselý (30x U 15 + 4x U 14)

33 – Volešák (pouze A-tým), Šlegl (9x A-tým + 24x juniorka), Šindler (6x juniorka + 13x U 19 A + 14x U 19 B), D. Siruček (15x U 19 A + 18x U 19 B), Jelínek (24x U 14 + 9x U 13)

32 – Prýmas (21x U 14 + 11x U 13)

31 – Plášil (1x juniorka + 24x U 19 A + 6x U 19 B), Vu Chung (2x U 15 + 29x U 14), R. Mamudov (pouze U 14), Matěj Müller (pouze U 14)

30 – Pusch (1x A-tým + 1x juniorka + 26x U 19 A + 2x U 19 B), Milický (2x U 19 A + 28x U 19 B), M. Procházka (7x U 19 B + 23x U 17), Přech (28x U 15 + 2x U 14), Lorenz (pouze U 14), Škop (pouze U 14)

Hráči s nejvyšším počtem odehraných minut

3157 – Macej (1353 A-tým + 1804 juniorka)

3008 – Štika (180 A-tým + 1512 juniorka + 1226 U 19 A + 90 U 19 B)

2910 – Drobílek (2764 A-tým + 146 juniorka)

2883 – Smolák (2189 A-tým + 694 juniorka)

2841 – Volešák (pouze A-tým)

2826 – Matějka (2572 A-tým + 254 juniorka)

2749 – Madej (882 A-tým + 1867 juniorka)

2565 – Šídlo (785 U 19 A + 45 U 19 B + 1735 U 17)

2512 – Šlegl (437 A-tým + 2075 juniorka)

2481 – Šindler (169 juniorka + 1097 U 19 A + 1215 U 19 B)

2460 – Plášil (10 juniorka + 2045 U 19 A + 405 U 19 B)

2445 – Pusch (26 A-tým + 57 juniorka + 2230 U 19 A + 132 U 19 B)

2385 – Škurek (2070 U 19 A + 315 U 19 B)

2380 – Heřman (1334 A-tým + 1046 juniorka)

2354 – Jireček (14 juniorka + 2295 U 19 A + 45 U 19 B)

2340 – Mužík (1080 U 19 A + 1260 U 19 B)

2328 – Bazal (800 U 19 A + 1528 U 17)

2321 – Milický (40 U 19 A + 2281 U 19 B)

2204 – Nosek (1682 A-tým + 522 juniorka)

2186 – Hendrych (2096 A-tým + 90 juniorka)

2116 – Vraštil (68 U 19 A + 2048 U 19 B)

2095 Čermák (30 juniorka + 711 U 19 A + 1354 U 19 B)

2080 Landík (pouze U 16), Pryshlyuk (pouze U 16)

2063 – Stareček (98 U 19 A + 45 U 19 B + 1920 U 17)

2041 – Drozd (1 U 19 A + 118 U 19 B + 1922 U 17)

2025 – Winter (1800 A-tým + 225 juniorka)

2024 – Doležal (1732 A-tým + 292 juniorka)

Branky za Vyšehrad

35 – Šindler (2 za juniorku + 17 za U 19 A + 16 za U 19 B)

34 – O. Toman (4 za U 19 A + 30 za U 19 B)

33 – T. Junek (1 za juniorku + 22 za U 19 A + 10 za U 19 B)

27 – Pusch (26 za U 19 A + 1 za U 19 B)

26 – Heřman (6 za A-tým + 20 za juniorku), Vu Chung (1 za U 15+ 25 za U 14), Gruntorád (vše za U 12)

23 – Madej (3 za A-tým, z toho 1 v Poháru FAČR + 20 za juniorku)

22 – D. Siruček (7 za U 19 + 15 za U 19 B)

21 – Braný (vše za U 12)

18 – Niederle (vše za U 19 A)

16 – Babka (1 za U 19 A + 2 za U 19 B + 13 za U 17)

15 – Matěj Müller (vše za U 14)

14 – Zavřel (vše za U 13)

13 – Majer (11 za U 19 + 2 za U 19 B), Kodet (9 za U 19 + 4 za U 19 B), Vraštil (vše za U 19 B)

11 – Smolák (9 za A-tým + 2 za juniorku), Řezáč (vše za juniorku)

10 – Strnad (vše za A-tým), Sejdia (vše za U 15), Štěpnička (vše za U 12)

31 – Ratner (vše v zápasech U 19 A)

28 – Šindler (2x juniorka + 15x U 19 A + 11x U 19 B), T. Junek (22x U 19 A + 6x U 19 B), O. Toman (3x U 19 A + 25x U 19 B)

26 – Pusch (1x juniorka + 24x U 19 A + 1x U 19 B)

22 – Volešák (vše A-tým, z toho 1 v Poháru FAČR)

18 – Madej (2x A-tým, z toho 1 v Poháru FAČR + 16x juniorka)

17 – D. Siruček (3x U 19 A + 14x U 19 B)

16 – Vraštil (vše U 19 B)

13 – Macej (2x A-tým + 11x juniorka), Řezáč (vše juniorka)

12 – Smolák (6x A-tým + 6x juniorka)

11 – Preissler (vše U 19 B)

10 – Drobílek (8x A-tým + 2x juniorka), Kubík (vše juniorka), Čermák (4x U 19 A + 6x U 19 B)

4 – Mužík (1x U 19 A + 3x U 19 B)

Statistika asistencí platí pouze pro týmy mužů a staršího dorostu.

Nejproduktivnější hráči (góly + asistence)

63 – Šindler (35 gólů + 28 asistencí), 62 – O. Toman (34 + 28), 61 – T. Junek (33 + 28a), 53 – Pusch (27 + 26), 41 – Madej (23 + 18), 40 – Ratner (9 + 31)

Brankáři s čistým kontem

11 – Štika (7x juniorka + 4x U 19 A)

8 – Saladiak (2x U 19 B + 6x U 17)

4 – Kočí (1x A-tým + 3x juniorka), Mužík (3x U 19 A + 1x U 19 B)

3 – Winter (vše A-tým), F. Hampapa (vše U 17)

2 – Zvoníček (obě U 16), Šilhavý (obě U 15), Lorenz (obě U 14)

Nejvíc brankových asistencí: 17 – M. Kočí

Nejproduktivnější hráči: 25 bodů – M. Kočí (8 gólů + 11 asistencí) a Červený (15 + 10)