Těsná prohra s třetiligovými Kunicemi

006A Muži Na závěr zimního přípravného období, jako generálku před startem jarní části divize B, si domáci fotbalisté Vyšehradu pozvali ambiciózního účastníka třetí nejvyšší soutěže TJ Kunice, které se po podzimní části pohybují v horní polovině tabulky a na druhé Ovčary ztráci pouhé dva body.

První poločas patřil domácímu Vyšehradu, který si vytvořil několik slibných příležitostí - Budějský nastřelil břevno a Kavka míč do sítě propasíroval, ale jeho branka nebyla z důvodu ofsajdového postavení uznána. Hráči Kunic spoléhali především na rychlé protiútoky.

Začátek druhé poloviny měli pod kontrolou stále domácí, ale díky většímu počtu střídání se hra postupně začala vyrovnávat. O osudu utkání rozhodl střídající Kočí, který jednu z nemnoha šancí soupeře proměnil v rozhodující branku. Minimálně srovnat mohli Pechar nebo Slezák, ale oba dva měli vychýlenou mušku.

Domácí však předvedli statečný výkon, který je lákavou pozvánkou na první jarní mistrovské utkání, které se hraje v neděli 13.3.2011 od 10:15 hodin na Vyšehradě.

FK Slavoj Vyšehrad - TJ Kunice 0:1 (0:0)

Branka: 82. Kočí

Rozhodčí: Černý Ondřej

Sestava Vyšehradu: Víšek - Budějský (60.Bambula), Hendrych (75. Šourek), Horkavý (83. Kroh), Chlumský (46.Ramba) - Frohna, Slezák, Pechar, Nosek (80.Pánek) - Kavka (80. Letko), Jánoš (46. Černý). Trenér: Jiří Formánek