INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

U 16 v prvním mistrovském utkání porazila Trutnov 3:0

U 16 Vstup do nové sezony našim nejmladším dorostencům vyšel: šestnáctiletí šemíci v sobotu 18. srpna 2018 v Krči porazili „sedmnáctku“ Trutnova 3:0 a připsali si první tři body do tabulky skupiny C České divize U 17.

Trenéři se museli před utkáním vypořádat s nebývale vysokou marodkou a na obou družstvech byla znát nerozehranost i určitá nervozita. Zpracování míče a přihrávky byly dost nekvalitní, a proto se také hrálo většinu času mezi vápny. Fotbal byl neurovnaný a náš tým přežil dvě velké šance soupeře. V 31. min. ale Jelínek krásně vyvezl míč a vyzval ke skórování Trana: 1:0!. Od té doby soupeř přestal být nebezpečný. Ve 42. min. jsme ještě nastřelili tyč.

V druhé půli soupeř pouze jednou vystřelil zdálky mezi tři tyče. V 52. min. po pěkné individuální akci zvýšil Zdobnický: 2:0!

Místo toho, aby naši hráči kontrolovali vývoj utkání, začali nakopávat míče a přestali kombinovat. Naštěstí soupeř toho také moc nepředvedl až příchodem Gerži se hra zkvalitnila. Výsledkem byl třetí gól po pěkné přihrávce od Zdobnického, který přesně odcentroval a Tran dal svůj druhý gól: 3:0! Mohl však přidat v tomto utkání ještě další dva góly.

V dalším utkání České divize U 17 naše „šestnáctka“ nastoupí v neděli 26. srpna ve Vlašimi. Výkop je čtvrt hodiny po poledni.

Trenér Zdeněk Jaroš: „Kluci si tři body zasloužili, ale bylo to upracované. Hra nebyla špatná, ale v přechodové fázi nám chyběl klid a zbytečně jsme se zbavovali míče. Musíme na tom zapracovat, jiní soupeři nám nedovolí tolik prostoru pro hru.“

 

U 16: Slavoj Vyšehrad – MFK Trutnov 3:0 (1:0)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 18. srpna 2018 v Krči.

Branky: 31. a 70. Tran, 52. Zdobnický.

Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:2.

Rozhodčí: Ulrich – Habada, Tsarev.

Diváků: 40.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Horák (58. Nováček), Halasz, Jelínek, Mareš (46. L. Toman) – Coufal, Zdobnický, Tran (85. Zíka) – Stýblo (75. R. Mamudov), Korseko (63. Gerža), Fait. Trenér Zdeněk Jaroš.

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...