INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

U 16 porazila N. Bydžov 2:0 díky brankám Stýbla a Coufala

U 16 Všechno zlé může být k něčemu dobré. Naše U 16 inkasovala 22. září při utkání v Kolíně pět branek, z utkání se ale poučila a další tři zápasy již odehrála s čistým kontem: 2:0 s Třebší, 0:0 derby na Admiře a naposledy 2:0 s Cidlinou Nový Bydžov. Utkání se hrálo v sobotu 13. října v Krči a o vítězství šestnáctiletých šemíků se postarali svými góly po změně stran Tomáš Stýblo a Marek Coufal. Naše U 16 neinkasovala 283 minut hry a Daniel Skokánek se stal už třetím brankářem, jenž vychytal družstvu čisté konto – předtím to byl jednou Kryštof Pospíšil a dvakrát Petr Lorenz.

Soupeř nastoupil oslaben, neboť jeho mladší dorost musel dopoledne vypomoci staršímu dorostu, a tak postavil čtyři žáky. I díky tomu hra odvíjela buď ve středu pole, nebo na polovině Cidliny. Naši hráči měli v utkání tucet gólových šancí, ujaly se však jen dvě a navíc až po hodině hry. V 64. min. po přihrávce od střídajícího Trana otevřel skóre: Stýblo: 1:0! O deset minut později po po centru od Zdobnického přidal pojistku kapitán Coufal: 2:0! Vinou zbrklosti a nerovného terénu ale další góly do sítě Východočechů nepadly.

Naše U 16, která je nyní na 11. příčce, nastoupí v sobotu 20. října ve Svitavách, na hřišti druhého týmu tabulky skupiny C České divize U 17. Výkop utkání je v pravé poledne.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Soupeře jsme k ničemu vážnějšímu nepustili – největší překážkou pro nás byl hrbolatý terén. Velmi dobře zahrál Marek Vodička a je vidět, že jeho tréninková píle přináší ovoce. Již se těšíme na zbývající domácí utkání, která odehrajeme na Vyšehradě.“

 

U 17: Slavoj Vyšehrad B – Cidlina Nový Bydžov 2:0 (0:0)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 13. října 2018 v Krči.  

Branky: 64. Stýblo, 74. Coufal.

Rozhodčí: Cihlář – Stránský, Štrébl. ŽK: Coufal (Vyšehrad).

Diváků: 15.

Vyšehrad U 16: Skokánek – L. Toman, Jelínek, Mareš, R. Mamudov (52. Molodci) – Coufal, Stýblo, Zdobnický – Vodička (56. Vu), Fait, Zíka (46. Tran). Na lavičce byl ještě připraven brankář Lorenz. Trenéři Zdeněk Jaroš a Oleg Martinec.

Nový Bydžov U 17: Šoufek – Drobný, Franc, Vojtko (52. Marek) – Řezáč, Glos, Jezbera, S. Bekera – Bílek (62. Hand) – Zima (46. Nýč), Pech. Trenéři Richard Vlášek a Jiří Vojtěch.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

1 – Jelínek, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Vu, Zdobnický, Zika


Asistence

5 – Jelínek

3 – Coufal, Stýblo, Zdobnický

1 – Mareš, Mlejnek, Tran, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

Fotogalerie z utkání: ZDE

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...