U 19 zahájí jarní část přeboru nedělním zápasem na Admiře

U 19 Starší dorostenci Vyšehradu a Admiry v loňské sezoně společně sestoupily z České ligy U 19 a nyní spolu podle očekávání soupeří o prvenství v pražském přeboru. Oba rivalové by se chtěli vrátit do republikové soutěže. Devatenáctiletí šemíci v čele s trenérem Jiřím Hruškou si vytkli tento cíl už před sezonou a v podzimní části přeboru si vedli hoši velmi zdatně, a tak strávili zimní pauzu s náskokem jednoho bodu právě před Admirou a tří bodů před Aritmou, svými dvěma nejbližšími pronásledovateli. V přípravném období tým Vyšehradu U 19 odehrál 14 zápasů, z polovinu z nich proti soupeřům z kategorie mužů.

Změny v kádru jsou minimální: kariéru přerušil Martin Janoch, který je dlouhodobě v zahraničí, do Bohemians 1905 odešel technicky založený útočník František Majer. Nahradit by ho měl Slovák Damián Bandúr.

„Po podzimu vedeme tabulku a rádi bychom byli první i na konci sezony,“ prohlásil bez alibismu trenér Jiří Hruška. Pomáhat mu budou i nadále asistent Václav Rybín a vedoucí mužstva František Řezáč.

Hned jarní premiéra však přinese souboj prvních dvou týmů tabulky přeboru: Admira – Vyšehrad! Hrát se bude v neděli 26. března v 10 hodin na hřišti Admiry v Kobylisích a našim dorostencům by v tomto velmi důležitém utkání jistě pomohla i podpora z hlediště: jak od rodičů, tak i fanoušků. Přijďte proto v neděli na Admiru povzbudit „devatenáctku“ Slavoje Vyšehrad!

Výsledky U 19 v zimní přípravě

Meteor Praha VIII U 19 – Vyšehrad U 19  1:7 (1:5)

Hráno 10. prosince 2016 na hřišti Bedřichovská. Branky: Junek 4, Pusch, Majer, Bazal.

Roudnice n. L. U 19 – Vyšehrad U 19  4:3 (1:1)

Hráno 25. ledna 2017 v Brozanech. Branky: Junek 2, Čermák.

Jíloviště muži – Vyšehrad U 19  5:4 (3:1)

Hráno 28. ledna 2017 v Radotíně. Branky: O. Toman 2, Junek a Pusch.

Vlašim U 19 – Vyšehrad U 19  1:1 (1:0)

Hráno v sobotu 4. února 2017 ve Vlašimi. Branka: Bandúr.

Vyšehrad U 19 – Hvozdnice muži  5:4 (2:1)

Hráno 7. února 2017 na Vyšehradě. Branky: Junek 2, Babka, Bandúr z pen. a vlastní.

Benešov U 19 – Vyšehrad U 19  3:2 (2:0)

Hráno 12. února 2017 v Benešově. Branky: Kodet a Pusch.

Vyšehrad U 19 – Podolí muži  4:3 (2:2)

Hráno 19. února 2017 na Vyšehradě. Branky: Pusch, Junek, Šindler, Ratner.

Braník muži – Vyšehrad U 19  7:2 (5:1)

Hráno 22. února 2017 v Braníku. Branky: Babka a Junek.

Vyšehrad U 19 – Sokol Přestavlky muži  12:5 (3:2)

Hráno 25. února 2017 na Vyšehradě. Branky: Junek 6 (z toho jedna z pen.), O. Toman 2, Pusch, Šindler z pen., Kodet a Siruček.

Háje JM „B“ muži – Vyšehrad U 19  5:2 (1:2)

Hráno 26. února 2017 na Hájích. Branky: O. Toman 2.

Bohemians 1905 U 19 – Vyšehrad U 19  4:1 (3:1)

Hráno 1. března 2017 na hřišti SK Újezd Praha 4. Branka: Ratner.

Vyšehrad U 19 – Aritma U 19  4:2 (2:1)

Hráno 4. března 2017 na Vyšehradě. Branky: Ratner, Šídlo, Niederle a Bandúr.

Vyšehrad U 19 – Měchenice muži 7:2 (6:0)

Hráno 12. března 2017 na Vyšehradě. Branky: Šindler 3, T. Junek 2, Jireček, Vraštil.

Vyšehrad U 19 – Motorlet B U 19 14:1 (6:1)

Hráno 19. března 2017 na Vyšehradě. Branky: T. Junek 5, Niederle 4, Jireček a Šindler po 2, Pusch.