INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

U 19 znovu zradila koncovka, odvezla si z Písku porážku 0:1

U 19 – Velké problémy s koncovkou mají v posledním měsíci starší dorostenci Slavoje Vyšehrad. V posledních čtyřech zápasech České ligy U 19 dali dohromady jediný gól… V neděli 11. listopadu v Písku ale žádný, a tak u Otavy prohráli 0:1. V tabulce naše „devatenáctka“ klesla na 13. místo. Ale od osmého místa, kde je nyní právě Písek, ji dělí jen tři body.

Již v prvním poločase měli gólové šance Čureja, Richter a F. Babka, na druhou stranu ale nebylo snadné zorientovat se ve vypjaté situaci na ne zrovna ideálním povrchu hřiště, a tak gól nepadl.

Padl, ale až deset minut po změně stran a bohužel do sítě M. Babky, jehož překonal Sládek, a rozhodl tak o výsledku celého utkání: 1:0. Inkasovaný gól přišel navíc ve chvíli, kdy měl tým Vyšehradu zřetelně navrch: jak územní převahu, tak i počtem standardek.

Na posledních deset minut rozšířil střídající Kabeš útok na tříčlenný, ani to ale nepomohlo, vyrovnat se nepodařilo a výsledkem byla osmá podzimní prohra.

V podzimní derniéře České ligy U 19 v neděli 18. listopadu se uskuteční derby Vyšehrad – Meteor VIII. Výkop je v 11.15 hod.

Trenér U 19 Miroslav Jíra: „Pro nás krutý výsledek. Byli jsme víc na balonu, silnější v kombinaci, měli i šance, přesto jsme gól nedali a nakonec prohráli. Chybělo nám zejména víc dynamiky, odvahy, dravosti a agresivity zejména ve vápně soupeře.“

 

U 19: FC Písek – Slavoj Vyšehrad 1:0 (0:0)

Česká liga staršího dorostu, hráno v neděli 11. listopadu 2018.

Branka: 55. Sládek.

Rozhodčí: Vrchota – Toucha, Jevčák. ŽK: Vojtíšek – F. Babka, Bazal.

Diváků: 30.


Písek U 19: Vojtíšek – Kulík, Mikeš, Říha, Jiskra (72. Řezáč) – Mařík (60. Nosek), Vojta, Přibyl, Hnídek (88. Zelenka) – Sládek, Kvasnička (80. Šťástka). Trenéři Tomáš Smrčina a Filip Škoch.

Vyšehrad U 19: M. Babka – Menšík (68. Landík), Stareček, Vácha (80. Kabeš), Hobza – Bazal, Richter, Rogers, Čureja – F. Babka, Drozd. Na lavičce byli ještě připraveni tři hráči U 17: brankář Klomínek, Šticha a Petrach. Trenéři Miroslav Jíra a Jaromír Jindráček.

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...