INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Dorostenci porazili Kyje 7:3, hattricky Součka a Vujaderiče

U 19 Také ve svém druhém vystoupení na zimním turnaji v Kyjích starší dorostenci Slavoje Vyšehrad nezaváhali. V úterý 29. ledna večer porazili domácí tým mužů (účastníka pražské I. A třídy) 7:3 a společně s předchozím vítězstvím 5:2 nad Březiněvsí mají ve skupině A tohoto turnaje už 6 bodů. Hattrickem se blýskli David Souček (na snímku je v modrém dresu) a černohorský útočník Luka Vujaderič, který oblékl dres Vyšehradu vůbec poprvé. Jednou se trefil do sítě domácích Denis Rogers.

Tým U 19 pod vedením trenérské dvojice Mirko Beuk, Petr Florián vyhrál první poločas 2:0. Skóre otevřel v 7. min. s asistencí Rogerse Vujaderič a minutu před poločasem, po přihrávce od Petracha, přidal druhý gól Souček. Krátce předtím ale stoper Novichikchin odvracel míč na brankové čáře našeho týmu do bezpečí.

Tři minuty po změně stran se dostal k odraženému míči Rogers a přidal třetí gól. Po hodině hry pak Souček trefil břevno.

V závěrečných 17 minutách utkání padlo celkem sedm branek. V 73. min. Kyje snížily na 1:3, dvě minuty nato byl však faulován Souček ve vápně domácích a sám proměnil penaltu: 1:4.

V 78. min. Kyje znovu kontrovaly na 2:4 a v 82. min. měly velkou šanci vstřelit kontaktní branku, ale neproměnily penaltu: Hanslík ji chytil!

V 86. min. po přihrávce od Skalického Souček završil svůj hattrick: 2:5. Minutu nato Kyje snížily na 3:5, ale v 89. min. po centru od Šediny dal Vujaderič svůj druhý gól: 3:6. O několik vteřin později opět skóroval Vujaderič a stejně jako Souček také on dosáhl hattricku: 3:7.

Dalšími soupeři naší U 19 budou na kyjské umělce v sobotu 2. února od 12.15 h Čechie Dubeč, dále v neděli 10. února od 10.00 h TJ Pátek a v sobotu 16. února od 12.15 h Dolní Chabry.

 

Slavoj Vyšehrad U 19 – TJ Kyje muži 7:3 (2:0)

Zimní turnaj v Kyjích, úterý 29. ledna 2019. Branky: 7., 89. a 90. Vujaderič, 44., 75. a 86. Souček (druhá z pen.), 48. Rogers – 73., 78. a 87. hráči Kyjí.

Vyšehrad U 19: Hanslík – Šticha (46. Šedina), Šídlo, Novichikchin (46. Landík), Mlejnek – Rogers, Skalický, Petrach (46. Vlasák) – Souček, Vujaderič, Krejzl (46. Škobis). Trenéři Mirko Beuk a Petr Florián.

 

Foto: Martin Saladiak

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...