INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

U 18 prohrála s Tempem 0:4, klesla tak na 7. místo tabulky

U 19 „B“ Závěr letošní sezony rezervě staršího dorostu Slavoje Vyšehrad hrubě nevyšel. Naše „osmnáctka“ od konce května čtyřikrát za sebou prohrála, v posledních třech zápasech dokonce ani jednou neskórovala. Nakonec se tak propadla z pátého na konečné sedmé místo tabulky skupiny C České divize U 19 (loni zde byla naše U 18 dvanáctá). V derniéře celého ročníku, jenž se uskutečnil v sobotu 15. června 2019 na hřišti v Krči, svěřenci trenéra Petra Floriána podlehli 0:4 devatenáctiletým hráčům Tempa, tedy druhému týmu tabulky. Vítězem této soutěže se stal Meteor U 18.

Dorostenci Tempa se představili se třemi bývalými hráči Vyšehradu: brankářem Filipem Hampapou, jeho bratrem Vojtěchem Hampapou a Jindřichem Dobřanským. Naše sestava byla opět poslepovaná, jak se dalo. Od prohry ji nezachránila ani účast kapitána áčka U 19 Milana Šídla, ani návrat Adama Krejzla po zranění.

Hned po zahájení hry došlo k chybě při rozehrávce a soupeř ji okamžitě potrestal: Babický 0:1. Vyrovnat mohl Trajanov, obešel i brankáře F. Hampapu, jeho střelu do odkryté brány ale odvrátil jeden ze zadáků soupeře. Vyrovnat mohl i P. Siruček, ale nastřelil tyč.

Góly tak naopak dávali zase hosté ze Lhotky: ve 38. min. Schönmann na 0:2 a ve 44. min. Trajhan na 0:3. Druhý poločas už byl o ničem, jen T. Havlíček po hodině hry přidal další gól a stanovil výsledek na 0:4. Naše U 18 je v tabulce sestavené pouze z jarních zápasů na posledním 16. místě.

Trenér U 18 Petr Florián: „Podzim nám vyšel fantasticky, získali jsme v něm 31 bodů a přezimovali na třetím místě tabulky. Na jaře se pak ale projevila nejen zranění, ale i absence hráčů na trénincích i v samotných mistrovských zápasech. Zisk pouhých 11 jarních bodů nás srazil na konečné sedmé místo tabulky. Všechna čest zhruba šesti hráčům, kteří chodili prakticky stále, ale to bylo málo. Lepili jsme to, a nezbývá než poděkovat trenérům U 17 a U 16, že nám poskytli své hráče, abychom mohli vůbec hrát.“

U 19: Slavoj Vyšehrad B – FC Tempo 0:4 (0:3)

Česká divize staršího dorostu (skupina C), hráno v sobotu 15. června 2019 v Krči.  

Branky: 1. Babický, 38. Schönmann, 44. Trajhan, 60. T. Havlíček.

Rozhodčí: Trska – Čikara, Zvoníček. ŽK: Prokopec (Vyšehrad B).  

Diváků: 40.

Vyšehrad U 18: Hanslík – Brejcha, Novichikchin, Šídlo, Škobis (61. Saladiak) – Kubies, Skalický, Krejzl, Prokopec – P. Siruček (53. Pryshlyuk), Trajanov. Trenér Petr Florián.

Tempo U 19: F. Hampapa – Schönmann, Žežulka (46. Dobřanský), Jalůvka, Luťcha – T. Havlíček, Bohdan (16. V. Hampapa), Trajhan (46. Horák) – Soukal (65. Sedlář), Babický (46. Adámek), Mašek. Trenér Filip Šmídek.

 

Branky Vyšehradu U 18 v České divizi staršího dorostu

6 – Trčka (z toho 1 rozhodující gól v penaltovém rozstřelu)

5 – Krejzl, Trajanov

4 – Novichikchin, Prokopec, Samushia

3 – Jashi, P. Siruček

2 – Landík (z toho 1 rozhodující gól v penaltovém rozstřelu), Pryshlyuk, Skalický, Šedina, Vejvoda

1 – Hobza, Kankara, Kubies, Popovič, Richter, Šídlo, Tomášek (rozhodující gól v penaltovém rozstřelu), Vácha


Asistence

11 – Tomášek

4 – Krejzl, Šedina

3 – Jashi, Landík, Skalický, Trčka

2 – Brejcha, Pautov, Prokopec, P. Siruček, Škobis

1 – Kabeš, Popovič, Pryshlyuk, Richter, Rogers, Samushia, Trajanov, Vejvoda, Vodrážka

 

Foto: Pavel Jiřík

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...