INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

RMSK Cidlina Nový Bydžov – U19 6:0 (3:0)

U 19Před týdnem 7:0 po poločase 3:0, tentokrát 0:6 po poločase 0:3! Dva zápasy s východočeskými soupeři, avšak s téměř zrcadlově obrácenými výsledky, má za sebou naše U 19 v České lize dorostu. Jako den a noc. Osm dní po drtivé výhře s béčkem Pardubic si odvezla nakládačku z Nového Bydžo

Už samotný odjezd do dějiště utkání nevzbuzoval žádnou přehnanou euforii. Pro zranění je mimo hru Filip Balcárek a do áčka Vyšehradu byl povolán Lukáš Jiráň. To jsou dva nejproduktivnější hráči naší U 19, dohromady nastříleli 18 branek a na 11 jich přihrávali.

Vinou zranění či nemoci absentovali rovněž Matěj Vrána, Jirka Ivančo a gólman Michal Jeřábek. Chyběli i trenéři Jaroslav Žák s Jaroslavem Klímou, protože v dopoledním divizním derby s Motorletem koučovali A-tým mužů. Jarda Žák přijel do Nového Bydžova dodatečně a po vlastní ose, víc než druhý poločas však stihnout nemohl. Jenomže do druhé půle už nastupovali domácí s vedením 3:0.

Naše družstvo převzal na tento zápas trenér Petr Malý a v úvodní desetiminutovce bylo pod lepší než domácí, později se ale situace otočila k horšímu. Přesto celou úvodní půlhodinu vydržel bezbrankový stav, domácí se ujali vedení gólem ve 34. min. Ještě do poločasu však stihli přidat další dva.

Po změně stran měl náš tým sice převahu, ale jen platonickou, bez důrazu i šance. A inkasoval další tři branky, takže z toho nakonec vzešel docela vysoký debakl.

V příštím kole čeká naši U 19 pražské derby s béčkem Slavie, tedy lídrem tabulky! Hraje se v neděli 30. října ve 14.30 hod. na stadionu Přátelství na Strahově.

  Trenér Petr Malý: „V Novém Bydžově došlo k podcenění soupeře, který je v tabulce pod námi. Po první obdržené brance naše mužstvo ztratilo koncentraci, chyběly bojovnost a vůle s výsledkem něco udělat. Není nikdo, koho by bylo lze pochválit.“

 

 

Branky: 34. a 52. Zich, 37. Mokošín, 41. Vaněk, 74. Stránský, 83. Hochmal z pen.  

Rozhodčí: Slavíček – Šmolka, Vojtěch.  

Sestava: Smutný – Bernard (75. Duda), Vejvoda, Wulkan, Christov (75. Blaho) – Machalický (46. Zimmermann), Janoušek, Rözler (46. Rothe), Primus – Bohuslav, Petřík (46. Pikous). Trenéři Petr Malý a Jaroslav Žák.

 

 

 Střelci branek U 19 v České lize dorostu:

10 – Jiráň

8 – Balcárek

3 – Vejvoda

2 – Ivančo, Primus, Vrána  

1 – Blaho, Machalický, Petřík, Rözler, Wulkan, Zimmermann 

 

Nahrávači na góly:

 

7 – Balcárek

4 – Jiráň

3 – Blaho, Janoušek, Rözler

2 – Ivančo, Primus, Vrána

1 – Bernard, Rothe, Vejvoda, Pikous, Christov

 

foto ze zápasu: zde

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...