INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Starší dorostenci na Admiru nestačili, utržili debakl 0:5

U19Dost mizerně dopadlo první pražské derby pro naši U19 v České lize dorostu. V Kobylisích podlehli domácí Admiře 0:5. Navzdory debaklu od nováčka soutěže ale Vyšehrad zůstal v první polovině tabulky.

Domácí si od počátku vytvářeli převahu i za pomoci standardek. Po jedné z nich naši hráči neuhlídali dorážejícího Soukupa a ten otevřel skóre. Obraz hry se ani poté, nezměnil, Admira byla stále v tlaku a ze stejné situace skórovala i osm minut před poločasem, kdy se trefil poprvé Michálek. Ze strany Vyšehradu náznaky šancí zůstaly nevyužity. Bohužel nejen náznaky, ale i sólový únik na brankáře domácích.

Po změně stran se mladí šemíci snažili o zrychlení hry, vytvořili si převahu, ale bez efektu. Po prostřídání se už šlo do rizika, to se ale nevyplatilo a vinou obrovské hrubky ve středu obrany Michálek zvýšil po hodině hry na 3:0. Čtvrt hodiny před koncem pak dokonce završil svůj hattrick. Pak už nebylo co řešit a pět minut před závěrem přidal pátý gól Hejna z penalty.

V utkání 6. kola se naše U19 střetne doma se Sokolem Třebeš, týmem z jihovýchodní městské části Hradce Králové. Sokol v 5. kole České ligy dorostu poprvé zabodoval, když porazil 2:1 Nový Bydžov. Hraje se na Vyšehradě v sobotu 15. září v 10 hodin dopoledne.

Trenér Admiry Jiří Mamurov: „Konečně jsme předvedli hru podle představ nás trenérů. Měli jsme od začátku převahu a do čeho jsme kopli, skončilo v bráně Vyšehradu. Ten se ve druhé půli zvedl, dvacet minut měl převahu, ale nic z ní nevytěžil.“

Trenér Vyšehradu Vladimír Kunca: „Celý týden jsme hráče upozorňovali na systém a způsob hry, který Admira praktikuje. Znovu jsme na to upozornili před utkáním, přesto si naši hráči nedokázali poradit a nedodržovali taktické pokyny. Dělali zásadní chyby při bránění a a k tomu byli nedůslední v útočné fázi. Když se k tomu přídá i velmi zvláštní posuzování situací, neměli jsme asi na nějaký lepší výsledek šanci. Utkání jsme prostě nezvládli a je na nás trenérech i hráčích, abychom se z toho poučili a připravili na další zápasy.“

 

Admira – Vyšehrad U19 5:0 (2:0)

Branky: 37., 60. a 75. Michálek, 20. Soukup, 85. Hejna z pen.

Vyšehrad U19: Pšanský – Bittmann, Inneman, Pikous, Rygl (75. Jerie) – Kmoch (60. Máče), Dušek, Rothe (70. Straka), Hančl – Svoboda (80. Mandík), D. Duda. Trenér Vladimír Kunca.

 

Foto ze zápau: zde

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...