INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Puyol zachránil v nastaveném čase remízu s lídrem tabulky!

U19 Skvělé představení s happy endem v podobě vyrovnávací branky v nastaveném čase nabídla naše U19 v sobotu dopoledne na Vyšehradě. S Jabloncem, lídrem tabulky České ligy dorostu, maldí šemíci po celý zápas prohrávali, ještě čtvrt hodiny před koncem byl stav 1:3, přesto dokázali vytěžit cenný bod za remízu 3:3. O vyrovnání se postaral po rohu Dana Dudy hlavičkující stoper Martin „Puyol“ Inneman!

Trenérský triumvirát Vladimír Kunca, Roman Špivák a Jiří Svoboda se tak může těšit z faktu, že po polovině podzimní části figurují jejich svěřenci nadále v první polovině tabulky s bilancí 4 výhry – 1 remíza – 3 porážky. A to chyběli nemocní hráči Bittmann, Máče a David Svoboda.

Jablonec k nám přijel v roli jasného favorita, až dosud totiž ztratil body jen remízou na hřišti Olympie Hradec Králové. A právě tam utržila naše U 19 před týdnem vysokou porážku 1:6.

Severočeši pod vedením kouče Romana Skuhravého začali podle očekávání sebevědoměji, Vyšehrad spoléhal na brejky. Ve 24. min. Jablonec začal plnit roli favorita a Gebert otevřel skóre: 0:1. Přesně po půlhodině hry a chybě našich hráčů uprostřed hřiště přidal Vodrážka druhý gól: 0:2. Naštěstí se mladí domácí borci brzy oklepali, deset minut před poločasem Krejčí vysunul Kmocha, ten přihrál za obranu, Hančl obešel i brankáře Staňka a zasunul do prázdné brány: 1:2.

Po změně stran byla vidět vyrovnaná partie, přesto v 76. min. Severočeši potřetí udeřili. Po skrumáži a s pomocí teče Karagi upravil na 1:3. Znovu dohánět dvoubrankové manko proti silnému soupeři a ke všemu čtvrt hodiny před koncem byl víc než složitým úkolem, díky nezměrné bojovnosti se to však povedlo. Deset minut před koncem vyšlo trenérům střídání, na hřišti se objevil Linhart, po dvou minutách svého pobytu na trávníku sebral míč hráčům hostí a po samostatné akci vstřelil kontaktní gól: 2:3!

V závěrečném náporu naši hráči vybojovali roh, ten rozehrál Duda na zadní tyč a nabíhající Inneman poslal míč hlavou do sítě: 3:3! Radost hráčů i diváků v tu chvíli neznala mezí, protože kluci nerezignovali na nepříznivý vývoj utkání a nakonec obrali o body favorita své soutěže.

Naši U19 nyní čekají dva zápasy na hřištích soupeřů, v neděli 7. října hodinu po poledni v Novém Bydžově a týden nato pražské derby na hřišti Meteoru v Libni. To je na programu v neděli 14. října v 10.15 hod. dopoledne. Znovu doma nastoupí starší dorostenci Vyšehradu v sobotu 20. října v deset hodin dopoledne proti béčku Slavie.


Trenér Vladimír Kunca: „Remíza s lídrem soutěže je pro nás hezkým úspěchem a také povzbuzením do další práce. Kluci uvěřili, že i proti takovému týmu lze odehrát dobré utkání a zabodovat. Všichni zaslouží pochvalu za nasazení i plnění taktických pokynů. Po vysoké prohře na Olympii to bereme jako příjemný plusový bod. Doufám, že s podobným zaujetím budeme hrát i za týden v Novém Bydžově.“

Kapitán Matěj Pikous: „Bojovali jsme, dřeli po celý zápas a vyplatilo se. Díky nasazení jsme vyhrávali osobní souboje, což se nakonec promítlo do výsledku. Remíza s Jabloncem je pro nás velkým povzbuzením do dalších zápasů.“

Autor vyrovnávací branky Martin Inneman: „Běžel jsem při rohu Dana Dudy na zadní tyč, protože jsem tam čekal balon a také do toho místa přiletěl. Kupodivu jsem tam byl sám, a povedlo se mi to naštěstí přesně trefit. Vůči Jablonci jsme měli respekt a také jsme byli často pod tlakem, ale zápas jsme odbojovali a bod je velmi dobrý. Všichni jsme odevzdali maximum.“

 

Vyšehrad U 19 – FK Jablonec 3:3 (1:2)

Branky: 35. Hančl, 83. Linhart, 90. (+1) Inneman – 24. Gebert, 30. Vodrážka, 76. Karagi.

Rozhodčí: J. Dobrý – Vlček, Buřil. ŽK: Jerie, Rymon (oba Vyšehrad).

Diváků: 50.


Vyšehrad U19: Blahovec – Rymon, Inneman, Pikous, Jerie – Eliáš (70. Dušek), Krejčí, Rygl (87. Straka), Hančl – Rothe (81. Linhart), Kmoch (60. D. Duda, 90.+2 Mandík). Trenér Vladimír Kunca.

 

Střelci branek U19 v České lize dorostu:

6 – D. Duda

4 – Kmoch

3 – Inneman

2 – Hančl

1 – Jerie, Linhart, Krejčí, Pikous

 

Nahrávači na góly:

4 – D. Duda

3 – Dušek, Hančl

2 – Kmoch, Máče, D. Svoboda

1 – Eliáš


foto ze zápasu: zde

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...