INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

V Novém Bydžově inkasovali dorostenci gól až v 90. minutě

U19 – Štěstí, které měla naše U 19 v závěru domácího mistrovského utkání s Jabloncem, teď naopak ukázalo svá záda. Na umělce v Novém Bydžově-Chudonicích sahali starší dorostenci Vyšehradu po třech bodech, Kmoch trefil břevno. Nakonec však odjeli domů s prázdnýma rukama, když inkasovali jediný gól až v 90. minutě.

V sestavě hostí nechyběli mj. Pikous a Rothe, dva pamětníci zdejšího debaklu 0:6 z loňské sezony. Taková blamáž tentokrát nehrozila. Zápas se hrál na umělce, která byla po dešti pod vodou, mladé šemíky to však nezbrzdilo ve snaze o ofenzivní pojetí hry. Územní převaze bohužel chybělo efektivní zakončení – smůlu měl Kmoch, jenž nastřelil břevno.

Po změně stran náš tým možná trochu zbytečně vyklidil pole a domácí si díky tomu vytvořili tlak a standardky. Přesto měl ke vstřelení gólu znovu blíže Vyšehrad a znovu Kmoch, byl však v technicky obtížné situaci.

Pohroma přišla až v 90. minutě, střelu zdálky gólman Pšanský vyrazil, poradil si i s dorážkou dalšího hráče, ale na další střelu třetího fotbalisty Nového Bydžova už nestačil. Bohužel spoluhráči mu v tu chvíli vůbec nepomohli.

Naši U 19 nyní čeká pražské derby na hřišti Meteoru v Libni. To je na programu v neděli 14. října v 10.15 hod. dopoledne. Znovu doma nastoupí starší dorostenci Vyšehradu v sobotu 20. října v deset hodin dopoledne proti béčku Slavie.

Trenér Vladimír Kunca: „Při trochu lepším zakončení jsme mohli v Bydžově vyhrát. Ve druhé půli jsme vyklidili prostor a domácí převzali iniciativu. Zčásti byl důvodem i fakt, že naši náhradníci nebyli zcela fit.“

 

RMSK Cidlina Nový Bydžov – Vyšehrad U 19 1:0 (0:0)

Branka: 90. Hornof.

Rozhodčí: Šob – Šiling, Andrýs. Bez karet.


Vyšehrad U 19: Pšanský – Rymon, Inneman, Pikous, Jerie – Rygl, Krejčí (25. Mandík), Straka (64. Dušek), Hančl – Rothe (56. Eliáš), Kmoch (80. Linhart). Trenér Vladimír Kunca.

 

Střelci branek U19 v České lize dorostu:

6 – D. Duda

4 – Kmoch

3 – Inneman

2 – Hančl

1 – Jerie, Linhart, Krejčí, Pikous

 

Nahrávači na góly:

4 – D. Duda

3 – Dušek, Hančl

2 – Kmoch, Máče, D. Svoboda

1 – Eliáš

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...