INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

U19 inkasovala v Satalicích půltucet od Viktorky Žižkov

U19 – Pražská derby jsou v podzimní části České ligy staršího dorostu pro naši U 19 doslova pohromou. Po debaklu 0:5 s Admirou v Kobylisích, prohře 0:1 s Meteorem v Libni a doma 2:5 s béčkem Slavie neuspěli mladí šemíci ani v Satalicích, které jsou momentálně domovem žižkovského dorostu. Nejenže neu-spěli, od Viktorky, která je sedmá v tabulce, utržili debakl 0:6 a v tabulce klesli na 12. místo. Není ani divu, kluci vyhráli napo-sledy v polovině září nad posledním Sokolem Třebeš a od té doby získali v šesti zápasech jediný bod za remízu s Jabloncem.

Oproti předchozímu zápasu se Slavií B se neobjevili v sestavě Rymon (zranění ruky) a Linhart, naopak vrátil se do ní nejlepší střelec týmu Duda. Po vcelku vyrovnané úvodní čtvrthodině přišla již tradiční základní chyba v rozehrávce, a soupeř toho pochopitelně využil: skóre načal Vitarigov.

Po inkasované brance si naši hráči vytvořili brankové příležitos-ti, žádnou z nich ale neproměnili. Místo toho přišla ve 34. min. další nepochopitelná hrubka při bránění, kdy naši zadáci před-pokládali ofsajd, který ovšem nebyl (odmáván) a Dolejš zvýšil na 2:0.

Ve snaze zabránit nepříznivému vývoji utkání trenéři poslali do druhé půle do útoku Hančla a deset minut nato i Svobodu. Góly sice padly, jenomže znovu do Blahovcovy brány. V 59. min. potrestal chyby v naši defenzivě Průža a zvýšil na 3:0.

Tento stav byl ještě dvacet minut před koncem, skóre však bylo nakonec dvojnásob hrozivé. V 70. min. vstřelili domácí během minuty dva slepené góly, jejich autory byli Řezníček a opět Průža. Přístup a nasazení některých našich hráčů byly už v té chvíli na dost nízké úrovni a kluci utkání jen dohrávali. Klasic-kou ranou z milosti byl gól z penalty v 90. minutě, jehož auto-rem byl Carda.

Do konce podzimní části zbývají ještě tři kola. Tuto sobotu 3. listopadu v 10 hodin dopoledne čeká mladé šemíky domácí vy-stoupení, soupeřem bude čtrnáctý celek tabulky VTJ Rapid Li-berec. Ten nyní překvapil výhrou 4:1 s Novým Bydžovem. Ná-sleduje zápas na půdě třináctého Trutnova v neděli 11. listopadu a podzimní derniéra doma proti osmému Varnsdorfu v sobotu 17. listopadu od 10:00 h.

Trenér Vladimír Kunca: „Není co hodnotit – snadno po na-šich chybách pustíme soupeře do vedení a sami nejsme sto něja-ké góly dát. Sehráli jsme nejhorší druhý poločas za dobu, co jsem u tohoto družstva. Ani nám trenérům se nepodařilo v zápa-se přesvědčit hráče k vyššímu nasazení a bojovnosti. Bez těchto základních aspektů se ale nedá uspět proti žádnému soupeři. Teď kluky čekají tři utkání se soupeři ze spodní části tabulky, a tak věřím, že se o výsledky daleko víc poperou a získají devět bodů.“


Viktoria Žižkov – Vyšehrad U19 6:0 (2:0)

Branky: 59. a 71. Průža, 15. Vitarigov, 34. Dolejš, 70. Řezní-ček, 90. Carda z pen.  

Rozhodčí: Hocek – Kličman, druhý asistent se nedostavil. Bez karet.

Vyšehrad U19: Blahovec – Rygl, Pikous, Dušek, Jerie (46. Hančl) – Kmoch (70. Canoski), Krejčí (75. Bittmann), Mandík, Eliáš (55. D. Svoboda) – D. Duda (66. Straka), Inneman. Trenér Vladimír Kunca.


Střelci branek U19 v České lize dorostu:

6 – D. Duda

4 – Kmoch

3 – Inneman, Pikous

2 – Hančl

1 – Jerie, Linhart, Krejčí


Nahrávači na góly:

4 – D. Duda

3 – Dušek, Hančl

2 – Kmoch, Máče, D. Svoboda

1 – Dušek, Eliáš


foto ze zápasu: .....

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...