INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

U 15 podlehla Motorletu 0:3

U 15Na Motorlet se naší U 15 v této sezoně nedaří. Už na podzim na Vyšehradě inkasovali patnáctiletí šemíci od svých vrstevníků z Jinonic tři góly a podobně dopadlo derby i tentokrát na hřišti soupeře. Motorlet opět prokázal, že má velmi kvalitní mládežnickou základnu a vyhrál doma po zásluze 3:0.

Nezbývá než zabrat v posledních třech kolech a uhájit osmé místo v tabulce České ligy starších žáků. Svěřence trenérů Alexandra Samuela a Petra Semiráda čekají ještě zbývající tři mistrovská utkání: nejprve v sobotu 24. května ve 13.15 h doma na Vyšehradě proti pátému Kladnu, potom o týden později v sobotu 31. května od 13 hodin na hřišti devátého Ústí nad Labem a nakonec v sobotu 7. června v 15 hodin doma s vedoucím Mostem, který už přijede na Vyšehrad k derniéře sezony téměř jistě v roli vítěze České ligy U 15.

Klíčový bude zejména zápas v Ústí nad Labem, o čemž vypovídá toto aktuální pořadí v tabulce: 8. Vyšehrad (25 bodů), 9. Ústí nad Labem, 10. Litvínov (oba 24 bodů).

Trenér U 15 Alexandr Samuel: „Motorlet byl mnohem důraznější a živější. Na přírodní trávě daleko víc pracoval jako kolektiv. Tři varování nám nestačila na probuzení a čtvrtou šanci už soupeř využil. Po chvíli přidal druhý gól a teprve po obdržené brance jsme se trochu dostali do hry, ale určité situace, které jsme si vytvořili, jsme vinou vlastní netrpělivosti nevyřešili správně. Ve druhém poločase se výkon mužstva herně zlepšil, jenomže chyběla větší vůle dát gól. Ke konci zápasu soupeř opět potrestal naši chybu, přidal třetí gól a po zásluze vyhrál.“

 

U 15: Motorlet Praha – Slavoj Vyšehrad 3:0 (0:0)

Branky: Hůlka, Rambousek a Bedrna.

Vyšehrad U 15: Štika – Janoch, Fegler, Jireček, Gabriel, Bačovský (Ratner), Molt, Toman, Novák (Neděla), Asinbajev (Siruček), Macháček (Kulifaj). Trenéři Alexandr Samuel a Petr Semirád.

 

Střelci U 15 Vyšehradu:

11 – Macháček

4 – Molt, Novák

3 – Azilinon, Toman

1 – Bačovský, Hassmann, Siruček, Slávek

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...