INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Starší žáci završili sezonu ostrostřelbou v Kolíně: 6:2!

U15 Spokojeni s výsledkem v derniéře a nakonec i s celým letošním ročníkem České ligy žáků může být naše U15. Svěřenci trenérů Marka Kincla a Vojtěcha Kincla v posledním utkání v Kolíně vyhráli 6:2 a ve čtrnáctičlenné soutěži obsadili konečné 9. místo.

Do zápasu vstoupil Vyšehrad hodně aktivně a už v první minutě mohl jít do vedení. Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat a v 11. minutě padl i první gól. Náš tým výborně kombinoval a rodily se i další šance. Postupně skóre narůstalo a o půli se zastavilo na čísle čtyři.

Po přestávce jakoby na hřiště přišlo úplně jiné mužstvo. Chyběl pohyb, důraz i kombinace. Kluci se protrápili celým druhým poločasem a přišly i chyby v obraně, které také domácí dvakrát potrestali. Na našem vítězství to ale už nic nezměnilo: 6:2 a mohlo se jet zvesela domů. Na hřištích soupeřů se vyhrálo potřetí za sebou.

Celkové umístění na 9. příčce a zisk 38 bodů lze považovat za úspěch, protože kluci vstoupili do České ligy žáků coby nováčkovský tým a v prvních sedmi kolech, tedy během první poloviny podzimní části, uhráli jediný bod! V tu chvíli to nevypadalo nijak růžově, po prvním vítězství s Pardubicemi však z nich spadla deka a začali sbírat body.

Na podzim měl Vyšehrad bilanci 5 výher – 1 remíza – 7 porážek, zatímco na jaře, opačnou, tedy 7 – 1 – 5. Z týmů ve spodní polovině tabulky kluci nastříleli nejvíc gólů ze všech: 57. Sám Horvi se trefil jednadvacetkrát!


Trenér U15 Vyšehradu Marek Kincl: „Hlavně první poločas jsme byli jasně lepší a kromě čtyř gólů jsme další šance neproměnili. Soupeř hrozil jen z rychlých protiútoků, které byly, díky rychlostně vybaveným útočníkům domácích, dosti nebezpečné. Po přestávce naše aktivita opadla a zápas jsme jenom z povinnosti dohráli. Klukům chci poděkovat, že i poslední zápas zvládli a naprosto zaslouženě vyhráli.“

 

FK Kolín – U15 2:6 (0:4)

Branky: 11. Kadlec, 22. a 42.Solanes, 25. a 39. Horváth, 33. Charvát.

Vyšehrad U15: Koudelka – Kincl ml., Shpylchak, Vyjídáček – Charvát, Linhart, Rodina, Solanes (Kebl), Moravec – Horváth, Kadlec (Gondek). Trenéři M. Kincl a V. Kincl.

 

Střelci branek Vyšehradu U15 v České lize žáků:

21 – Horváth Marek

8 – Kadlec Alex

6 – Kincl Marek

5 – Moravec Tadeáš, Solanes Damián, Charvát Martin

2 – Rodina David, Vyjídáček Jakub

1 – Shpylchak Nazar, Křivan Matyáš, Gondek Tomáš

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...