INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Z Bohnic s vysokou porážkou

JUNIORKA – Vše dobré, co se podařilo juniorce Slavoje Vyšehrad v premiérovém zápase nového ročníku I. A třídy doma s Dubčí, se v utkání 2. kola na hřišti Slovanu Bohnice jakoby zrcadlově otočilo. Před týdnem svěřenci trenéra Jiřího Hrušky rozhodli o svém vítězství 3:0 díky třem rychlým brankám, zatímco v Bohnicích je naopak inkasovali už během prvních dvaceti minut. Zejména proto nakonec prohráli 0:4.
Již v 8. minutě nám nevyšel přechod do útoku a domácí po brejku šli do vedení gólem Baleje. O deset minut později měl po faulu naší obrany Balejův spoluhráč Dušek výhodu penalty a zužitkoval ji: 2:0. Duškovi pak stačily pouhé dvě minuty, aby přidal další gól, tentokrát z trestného kopu. Po dvaceti minutách tak prakticky nebylo co řešit.
Počtvrté rozvlnil síť za Suchého zády ve druhém poločase Brožek. Jeho gól vyplynul z naší špatné předchozí rozehrávky.
"Nikdo z našich hráčů nepodal výkon, kterého je schopen. Na hrbolatém terénu bohnického hřiště nás robustnější domácí fotbalisté přehráli nakopávanými míči, my jsme se snahou o kombinační hru neuspěli. Nechali jsme se doslova přetlačit. Prokázalo se, že nám stále chybí větší zkušenosti, naši hráči je teprve sbírají. Bohnice za stavu 3:0 už jen vyčkávaly a bořily hru se snahou o její co nejčastější přerušení. Takoví soupeři s vyloženě silovým pojetím fotbalu nás však čekají častěji a my se s tím budeme muset umět vyrovnat," řekl trenér juniorky Jiří Hruška.
Jeho svěřenci se teď představí dvakrát za sebou na domácím hřišti, v neděli  4. září v 17.00 hod. přivítají na Vyšehradě Spartak Kbely a o týden později favorita soutěže Union Vršovice. Oba nadcházející soupeři přitom mají na svém kontě po dvou kolech plný počet šesti bodů.

Slovan Bohnice – Slavoj Vyšehrad jun. 4:0 (3:0)
 

Branky: 18. z pen. a 20. Dušek, 8. Balej, 72. Brožek.  

Rozhodčí: Rot – Kutiš, Opočenský. Bez karet.

 

Vyšehrad jun.: Suchý – Klíma ml. (62. Ondráček), Prošvic (67. Krejcar), Mikula, Christov – Lochman, Kordule, Hanzlík, Habětín (46. Hájek) – Veverka, Rajnoch.

Trenér Jiří Hruška.

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...