INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Juniorka nezvládla standardky a podlehla doma Admiře"B" 0:2

Juniorka – Týden po porážce na hřišti vedoucích Vršovic naše juniorka neuspěla ani proti druhému týmu tabulky I. A třídy. Na domácím hřišti podlehla béčku Admiry 0:2, a tak se po dvou porážkách za sebou znovu ocitla v pásmu přímého ohrožení sestupem. Vyšehrad B má na 10. místě tabulky jen o dva body víc než předposlední Slovan Bohnice.

Pokud ve Vršovicích náš tým prohrával už po pěti minutách hry 0:2, v souboji s Admirou B tomu mohlo být přesně naopak. Bohužel nebylo, Rajnoch totiž své dvě šance v úvodu zápasu neproměnil. Alespoň jednu z nich přitom bylo lze označit jako gólovku, kdy náš útočník v záklonu přehodil branku soupeře.

Klasika nedáš – dostaneš zafungovala prakticky okamžitě. Již v 7. min. totiž hosté odcentrovali z trestného kopu před naši bránu, stoper Prachař balon hlavou jen líznul a nabíhající Kocinger ho napálil přesně do šibenice: 0:1. Z týmu U 19 vypůjčený gólman Smutný, který zastoupil zraněného Suchého, byl bezmocný.

Žádná velká protiofenziva se nekonala, naopak hosté z Kobylis měli dvě šance. V poločase však trenér juniorky Michal Zíma provedl dvě změny, hodně přeskupil sestavu a hra od té doby vypadala o poznání lépe. Přišly i velké šance, bohužel chybělo víc štěstí. Matuszny po hodině hry z trestného kopu trefil tyč a nepotrestán zůstal penaltový zákrok na Bohuslava.

Pět minut před koncem hosté pojistili svůj náskok opět gólem ze standardky a opět při nich stálo štěstí. Němec střelou z trestného kopu trefil zeď a od ní se míč odrazil za záda Smutného: 0:2. Vyšehrad B si v tomto utkání vybral docela slušnou porci smůly, snad se to v příštím utkání otočí k lepšímu. V sobotu 28. dubna v 10.30 h dopoledne nastoupí svěřenci Michala Zímy na strašnickém hřišti PSK Union. Šestému celku tabulky se pokusí vrátit podzimní domácí porážku 1:2.

Trenér Michal Zíma: „Admira B se ukázala být lepším týmem než Vršovice, její mladí hráči byli dravější a fotbalovější. Ve druhé půli jsme po změnách v sestavě drželi se soupeřem krok, zápas jsme si však znovu prohráli standardkami. Nezvládáme ani obranné, ani útočné.“

 

Vyšehrad juniorka – Admira "B" 0:2 (0:1)

Branky: 7. Kocinger, 85. Němec.

Rozhodčí: Kříž – Klíčman, Janků. ŽK: Bohuslav, Mikula – Panýrek, Němec.

Sestava juniorky: Smutný – Kořínek, Matuszny, Prachař, Hanus – Veverka (46. Žižkovský), Mikula, Hanzlík, Bohuslav – Haetchi (77. Krysta), Rajnoch (46. Habětín). Trenér Michal Zíma.

 

Střelci branek juniorky v I. A třídě:

6 – Veverka

5 – Kroh

4 – Rajnoch

3 – Klupsa, Lochman

2 – Habětín

1 – Bohuslav, Hanzlík, Matuszny, Mikula

 

Nahrávači na góly:

3 – Kroh, Lochman

2 – Machalický, Rajnoch, Vrána

1 – Bohuslav, Hájek, Hanzlík, Klíma ml., Klupsa, Kordule, Krysta, Prošvic, Švehla, Veverka, Wulkan

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...