INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Juniorka v přípravě vyhrála 2:1 v Krči, oba její góly dal Primus

Juniorka – Výsledky naší juniorky v letním přípravném období se lepší, a to je s blížícím se startem I. A třídy mužů dobré znamení. Svěřenci trenéra Jiřího Bošanského vyhráli v týdnu dvě utkání, v úterý rozstříleli na Vyšehradě 7:0 SK Nusle a v neděli večer zvítězili na půdě dalšího účastníka I. A třídy Sparty Krč 2:1. S Krčí náš klub spolupracuje na úrovni mládeže.

Obě branky záložního celku šemíků vstřelil Lukáš Primus. Do hry se však dostal zhruba až po čtvrthodině hry, kdy vystřídal zraněného Lukáše Jiráně. Ten utržil v jednom z osobních soubojů koňara a musel odstoupit. Ještě před poločasem stihl dát Primi první gól a brzy po změně stran si to zopakoval i ze standardky. Na jeho přetažený centr nikdo nedosáhl a míč zapadl do brány domácích. Ti snížili až čtvrt hodiny před koncem, nicméně vyrovnat se jim už nepodařilo.

Poslední přípravné utkání sehraje juniorka Vyšehradu v úterý 21. srpna od půl sedmé večer ve Vykáni, tj. středočeské obci v okrese Nymburk. Se zdejší Čechií si už naše rezerva v přípravném období změřila své síly – týmu futsalových hvězd podlehla na Vyšehradě 6:7. Teď tedy dojde k odvetě.

Ve svém prvním vystoupení v mistrovské soutěži naše juniorka hrající I. A třídu (skupinu A) pod názvem Slavoj Vyšehrad B narazí na Čechii Dubeč. Utkání se hraje v neděli 25. srpna od 17 hodin. Také před rokem došlo v premiéře k souboji Vyšehrad B – Dubeč, a sice s výsledkem 3:0 pro domácí. Tehdejší zápas byl rozhodnut již do 18. minuty třemi góly, přičemž dva z nich dal Matěj Rajnoch a jeden Honza Veverka.Repete by nebylo na škodu.

 

Sparta Krč – Vyšehrad juniorka 1:2 (0:1)

Branky juniorky: Primus 2.

Sestava: Stoupa – J. Duda, Hanzlík, J. Klíma ml., Bernard – Veverka, Švehla, Vrána – Balcárek – Rajnoch, Jiráň. Střídali Primus, Rözler a Kořínek. Trenér Jiří Bošanský.

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...