INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Újezd nad Lesy přibalil naší juniorce na cestu domů trojku

Juniorka – Čtyři zápasy a čtyři porážky – hřiště Újezdu nad Lesy je pro naši juniorku doslova zakleté. První tři prohry ve vzájemných zápasech na tamním stadionu (na východním okraji Prahy, po cestě na Kolín) utrpěla ještě v pražském přeboru, tu poslední pak v neděli v zápase 2. kola I. A třídy. Záloha šemíků si přivezla domů nelichotivý výsledek 0:3.

V sestavě domácího týmu, který hrál ještě v loňské sezoně přebor, se objevili mj. i dva bývalí hráči Vyšehradu B, a sice brankář Daniel Hlubuček a defenzivní záložník Jakub Moudrý. Tempo však diktovali hosté. Bohužel, bez patřičného efektu. Nevyužity zůstalo hned pět gólových příležitostí. Trest přišel po půlhodině hry, gólman Stoupa si s první střelou ještě poradil, s druhou ale už ne – domácí hráč Vratislav Kohout dal na 1:0.

Po změně stran měl náš tým další čtyři možnosti skórovat, efekt byl však opět nulový. Dvacet minut před koncem nepokryli naši zadáci dva hráče domácích ve vápně a opět Vratislav Kohout zvýšil na 2:0. V nastaveném čase pak uzavřel Petr Kovář na 3:0.

V utkání 3. kola juniorka přivítá na Vyšehradě tým Spartaku Kbely. Hrát se bude v neděli 9. září dopoledne od 10.15 hod. V minulé sezoně I. A třídy jsme vyhráli s tímto soupeřem oba vzájemné zápasy, na podzim doma 2:1 a na jaře ve Kbelích 3:2. V novém ročníku Kbely nejprve vyhrály právě v Újezdu nad Lesy 1:0, naposledy však doma podlehly nováčkovi soutěže TJ Praga 2:3.


Trenér Újezdu nad Lesy Václav Šebesta: „Vyšehrad byl v úvodu zápasu aktivnější a lepší než my, ke své škodě však promarnil šance, které vyplynuly z brejkových situací. Potom se už projevily větší zkušenosti našich hráčů, kteří měli navrch hlavně po taktické stránce. Výše skóre 3:0 ale neodpovídá obrazu hry, soupeř byl opravdu kvalitní.“

Trenér Vyšehradu Jaroslav Klíma: „V úvodní půlhodině ještě za stavu 0:0 se hrálo jen na bránu domácích. Ale místo toho, abychom vedli 3:0 nebo 4:0, jsme po velké chybě v defenzivě sami inkasovali gól. Také ve druhé půli jsme zahodili další velké šance a za stavu 2:0 pro domácí už nebylo co řešit. Kluci by potřebovali mít vedle sebe zkušeného fotbalistu, který by dal hře řád.“

 

FK Újezd nad Lesy – Vyšehrad B 3:0 (1:0)

Branky: 32. a 71. V. Kohout, 90. (+1) P. Kovář.  

Rozhodčí: Malello – Váša, Janků. ŽK: Otopal (Újezd n. L.).

Diváků: 150.

 

 

Zápasy juniorky v Újezdu nad Lesy

Podzim 2007: Újezd n. L. – Vyšehrad B 3:1 (přebor)

Podzim 2008: Újezd n. L. – Vyšehrad B 2:1 (přebor)

Podzim 2009: Újezd n. L. – Vyšehrad B 5:0 (přebor)

Podzim 2012: Újezd n. L. – Vyšehrad B 3:0 (I. A třída)

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...