INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Se Suchdolem u Kutné Hory remizovali mladí šemíci 1:1

Juniorka – Předvádět takové výkony pravidelně v I. A třídě, hrála by naše juniorka o postup do pražského přeboru a rozhod-ně by se ve své mistrovské soutěži netřásla o záchranu. Pouhý tucet párů očí sledoval z ochozů sobotní kvalitní přípravné utká-ní na Vyšehradě, v němž domácí Slavoj remizoval 1:1 s celkem Sokol Družba Suchdol u Kutné Hory.

Náš tým nastoupil tentokrát s hráči, kteří na podzim tvořili kádr juniorky v I. A třídě. Doplnily je dvě posily z divizního A-týmu, a sice brankář Josef Prokeš a záložník Jiří Kubík. Dres Vyšehra-du také v tomto utkání poprvé oblékli dva mladí fotbalisté z Makedonie – v záloze se představil Ljupčo Trpeski a v útoku Filip Velkovski.

Oproti tomu hostující tým (právě ze Suchdola u Kutné Hory přišel loni v létě na Vyšehrad gólman Ondřej Stoupa), který usi-luje v jedné ze středočeských I. B tříd o postup výš, nastoupil s řadou fotbalistů se zkušenostmi z republikových soutěží od II. ligy až po divizi, např. bývalým kanonýrem divizní Velimi Ště-pánem Kacafírkem.

Oproti poslednímu zápasu s Českou Lípou nastoupili jen bran-kář Prokeš, Preči, Rajnoch a Bohuslav. Největší šanci našeho mladého týmu v prvním poločase měl Velkovski, ale neprosadil se. Naopak Suchdol zužitkoval své zkušenosti již po čtvrthodině hry, kdy po rohu otevřel skóre Jan Holík: 0:1.

Až do poločasu už mnoho vyložených šancí vidět nebylo, Such-dol se prezentoval velmi dobře propracovanou defenzivou. Po změně stran ale tlak domácích postupně sílil a vygradoval v zá-věrečné čtvrthodině. V 75. min. Jarda Klíma mladší unikl po pravé straně a tváří v tvář brankáři hostí jen těsně minul vzdále-nější tyč, o sedm minut později se už ale mohl radovat z úspěšné mezihry i koncovky. Po jeho akci a přesném centru zprava se dostal k balonu na vápně Jindra Duda a vyrovnal na 1:1! Ve zbývajícím čase, který byl o několik minut kratší, než měl být, už rozhodující gól nepadl, a tak zápas se silným protivníkem skončil remízou.

Během první únorové neděle se mělo hrát utkání Vyšehrad Cupu s juniorkou Mladé Boleslavi, došlo však ke změně soupeře – od 15 hodin tak nastoupí šemíci proti druholigové Vlašimi.

Trenér Jaroslav Klíma: „Jsem maximálně spokojen, podali jsme velmi dobrý výkon. Suchdol prokázal své kvality, naši I. A třídu, kde působí juniorka, by vyhrál o deset bodů. Přesto jsme jej ve druhé půli nepustili k ničemu.“

 

Slavoj Vyšehrad jun. – Sokol Družba Suchdol 1:1 (0:1)

Branky: 82. J. Duda – 15. J. Holík.

Rozhodčí: Vrána. Bez karet. Diváků: 12.

Vyšehrad 1. poločas: Prokeš – J. Duda, Preči, Hanzlík, Bernard – Primus, Rajnoch, Kubík, Veverka – Bohuslav, Velkovski.

Střídání: 16. min. Trpeski za Rajnocha, J. Klíma ml. za Veverku a Čižikov za Velkovského, 25. min. Veverka za Bohuslava, 30.min. Velkovski za Primuse, 35. min. Rajnoch za Bernarda, 38. min. Bohuslav za J. Dudu, 43. min. Bernard za Kubíka.

Vyšehrad 2. poločas: Prokeš – Veverka, Preči, Hanzlík, Ber-nard – Bohuslav, Trpeski, J. Klíma ml., Rajnoch – Čižikov, Velkovski.

Střídání: 57. min. J. Duda za Bohuslava, Primus za Čižikova a brankář Stoupa za Prokeše, 58. min. Čižikov za Trpeského, 65. min. Trpeski za J. Klímu ml., 68. min. J. Klíma ml. za Velkov-ského, 70. min. Prokeš za Veverku, 77. min. Veverka za Ber-narda, 83. min. Bernard za Trpeského.

Trenér Jaroslav Klíma.

 

foto ze zápasu: zde 

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...