INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Juniorka přehrála 4:3 Chabry, připsala si desátou jarní výhru

Juniorka – Jubilejním desátým jarním vítězstvím završila letoš-ní sezonu v I. A třídě naše juniorka. Na Vyšehradě zdolala 4:3 Dolní Chabry, když ještě čtvrt hodiny před koncem vedla 4:0. Třikrát se trefil Tonda Bohuslav, a stal se tak nejlepším střelcem juniorky v tomto ročníku s osmi trefami. První branku dal Ivan Baratynskyy. V konečné tabulce obsadil Vyšehrad B šestou příčku, tj. o tři výš než před rokem.

Po ne moc vydařeném podzimu, kdy většina kluků teprve sbírala zkušenosti v dospělém fotbale, lze považovat jaro za velmi úspěšné, o čemž svědčí bilance 10 – 0 – 3. Za zmínku stojí i fakt, že vítěz soutěže Admira B vyšel na jaře naprázdno pouze v souboji s rezervou Vyšehradu.

Chaberští přijeli k derniéře sezony jen s 11 hráči, a tak musely jejich dvě velké hvězdy minulosti, tedy 58letý Ladislav Vízek a 50letý Ivan Hašek, odehrát ve vedru celých 90 minut.

Hosté nastoupili v hodně neobvyklém rozestavení 1 – 4 – 1 – 3 – 1, kdy čtyřčlennou obranu ještě zajišťoval zezadu v roli „zame-tače“ Vízek, naopak před ní hrál kapitán Linek a vepředu před tříčlennou zálohou (v čele s Haškem) Dejmek. Od prvních chvil však byli pod tlakem, již ve 3. min. pálil Bohuslav v gólové=šanci nad, chvíli nato Štěpán Klíma z úhlu trefil tyč, odražený balon napálil Duda do břevna a znovu odražený míč pak Čižikov poslal zblízka nad, a tyk mu nezbylo, než se chytit za hlavu.

Chabry „začaly hrát“ až po úvodní čtvrthodině a hned z toho byla téměř gólová situace. Český pronikl zprava před bránu Stoupy a ostrou ranou napálil břevno.

Chvíli nato se už začalo měnit skóre, a to ve prospěch domácího mužstva. Ve 20. min. po přihrávce Dudy Baratynskyy chladno-krevně a s rozvahou poslal balon do sítě: 1:0! Vyrovnat mohl Dejmek, prohrál však souboj se Stoupou, jenž včas vyběhl.

Přesně po půlhodině hry Houdek pálil z vápna vedle, snaha o ofenzivu ale nepolevovala a po další přihrávce Dudy Bohuslav zvýšil na 2:0! Tři minuty nato se Bohuslav znovu zapsal do lis-tiny střelců, tentokrát po centru Houdka. Čtvrtý gól mohl přidat tři minuty před pauzou Rajnoch, ve stoprocentní šanci ale minul o metr bránu.

Osm minut po změně stran přišlo trojnásobné střídání, ale také čtvrtý gól. V 55. min. Hanzlík přiťukl balon zpětnou přihrávkou a Bohuslav jej z voleje napálil do sítě: 4:0!

Jak se později ukázalo, byl to vítězný gól. Chabry se nadechly k protiofenzivě a začaly využívat chybiček v naší defenzivě. Během dvou minut Palma a Dejmek snížili na 4:2, vzápětí Dejmek trefil tyč a Hašek pálil z vápna jen těsně vedle!

Pět minut před koncem dal Dejmek kontaktní gól na 4:3, vyrov-nání už ale naši hráči nepřipustili a dotáhli zápas k vítězství 4:3.

 

Hrající trenér Jaroslav Klíma: „Naši kluci podali výborný výkon a vítězstvím v posledním utkání korunovali skvěle odehra-né jaro. Chabry neunesly, že prohrávaly během zápasu už 4:0. Chování jejich nejzkušenějších hráčů bylo obrazem českého fotbalu.“ 

 

Slavoj Vyšehrad B – SK Dolní Chabry 4:3 (3:0) 

Branky: 31., 34. a 55. Bohuslav, 20. Baratynskyy – 77. a 86. Dejmek, 75. Palma.

Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 12:7. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:2.  

Rozhodčí: Kubiš – Dvořák, Kučera. ŽK: Čižikov, Hanzlík (oba Vyšehrad B).  

Diváků: 45.


Vyšehrad B: Stoupa – Prokeš, Hanzlík, Pikous, Čižikov (53. Jerie) – J. Duda (53. Primus), Houdek (53. J. Klíma st.), Ba-ratynskyy, Š. Klíma – Bohuslav, Rajnoch. Hrající trenér Jaro-slav Klíma.

Dolní Chabry: Foit – Vízek – Český, Jiroušek, Trojan, Vosátka – Linek – Klouček, Hašek, Palma – Dejmek. Trenér Milan Ba-loun.

 

Střelci branek juniorky v I. A třídě:

8 – Bohuslav

6 – Primus

4 – Baratynskyy, Houdek, Veverka

3 – Rajnoch

2 – Čižikov, J. Duda, Hanzlík, Máče

1 – Balcárek, Hradecký, Inneman, Ivančo, Kavka, J. Klíma ml., Š. Klíma, Kočí, Preči, Rözler, Šplíchal, Wulkan, Zimmermann

 

Nahrávači na góly:

5 – Houdek

4 – Čižikov, J. Duda, Kohout

3 – Baratynskyy, Bohuslav, Hanzlík, Rajnoch, Zimmermann

2 – Rözler

1 – Babašta, Ivančo, Kavka, J. Klíma ml., J. Klíma st., Kočí, Máče, Preči, Wulkan


Foto ze zápasu: zde

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...