INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Mladší přípravka [7+1] - Slovan Kunratice 12-0 ( 6:0)

Jarní sluníčko a naši kluci připravili pro své rodiče  pěkné ranní dopoledne.  Hráči měli zápas od prvních minut pevně ve svých rukou a soupeř se dostal poprvé na naši polovinu až za stavu 4:0! Kombinace zvláště po pravé straně s následným centrem před bránu klukům vycházela a soupeř místy nevěděl koho má dřív pokrývat. Kristián v obraně hrál s přehledem a obejít 2-3 hráče pro něj nebyl problém. Technicko-taktická vyspělost byla tak výrazná, že trenér soupeře o přestávce chtěl zkontrolovat zda někteří naši hráči nehrají načerno.

Druhý poločas hráli kluci již bezstarostně, až si Láďa vysloužil žlutou kartu za svléknutí dresu po oslavě svého 6. gólu.Tak doufám, že to v této sezóně byla naše poslední karta. Za zmínku ještě stojí neuvěřitelné hlasivky vedoucího mužstva soupeře, který svými „ radami“ pěkně otrávil svým hráčům fotbal.

Za výsledek klukům gratuluji, ale nesmíme usínat na vavřínech a příští sobotu nás čeká těžký soupeř ze Zličína a pokusíme se mu oplatit podzimní porážku.

 

Sestava: Nicolas, Luky, Evžen, Tony, Kristian, Saša, Tomáš, David, Vláďa, Honza

Góly: Láďa 6x, Saša 4x, Honza 1x, Tony 1x

Nejlepší hráči: Láďa, Kristián, Saša

 

Trenéři: Martinec, Toman, Cigi, Blanuta

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...