INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Mladší přípravka [7+1] - Sparta Krč 5:2 (3:1)

Před zápasem nás příjemně překvapil Vláďa, který se nečekaně objevil po nemoci. Stejně jak minulý týden, jenom s tím rozdílem, že dnes jsme odcházeli po zápase s úsměvem na tváři.
Začátek zápasu byl  z naší strany hodně rozpačitý. Soupeř hrál výborně do těla, přehrával nás v osobních soubojích a dobře kombinoval. Celé mužstvo, včetně trenérů, se muselo vyrovnávat s podceněním soupeře, který s hráči, které proti nám postavil, patří výkonnostně do horní poloviny tabulky. Hru jsme stáhli na jednoho útočníka a Saša se přesunul na post třetího obránce. Po této změně jsme již měli hru více pod kontrolou a do šaten jsme odcházeli za stavu 3:1. V druhé půli jsme hráli již velmi pěkný fotbal,  byli důrazní v osobních soubojích ( celá obranná trojice), kombinovali jsme a především Vláda a Toni připravovali spoluhráčům skvělé brankové příležitosti. Musíme poděkovat hráčům za bojovnost a za zlepšený herní projev oproti minulému zápasu. Některé akce po ose Kristi, Luky, David, Vláďa a jeho krásnými centry před soupeřovu bránu, na které nabíhali vetšinou dva  naši hráči, volali po dalších gólech.

 

Sestava: Nicolas L., Kristian K., Saša R., Lukáš T., Toni S., David M., Evžen F., Jan P., Míša M., Vláda B.

Branky: 3x Vláďa B. , Toni, David

 

Trenéři: Martinec, Toman, Cigi, Eda                                           foto ze zápasu: zde

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...