INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Mladší přípravka [4+1] - Točná 4:6 ( 1:3, 1:2, 2:1 )

 

Soupeř přijel s dětmi ročník 2002-2003, ale ve hře zas tak znát věkový rozdíl nebyl, přesto že naše mužstvo bylo z ½ ročník 2004! Kluci ročník 2004 se teprve seznamují s hrou, a tak na pohybu po hřišti ( bez míče) to vylo znát, vždyť vše se teprve učí. Kristián přijel na posledních 20 minut a velmi nám pomohl, a kdyby dal jen ½ svých šancí, tak to bylo minimálně na remízu. Míša v bráně neměl svůj den a přesto, že jsme mu snad 9x řekli, že má položit míč a nahrát na střed, a nikoliv s ním začít kličkovat - a po desáté šel opět do kličky, bylo nutné jej v bráně vystřídat. To, že kluci dělají chyby je normální, ale když se nesnaží provést činnost, kterou je učíme, musíme něco změnit. Bohužel brankáře musíme rovnou stáhnout a dát do pole. Jakub a Willy se teď budou učit bránit, aby se dokázali vcítit do role obránců. Když hráli v útoku, stáli pokaždé za obranou.

Soupeř učil svého brankáře rozehrávat tak, že rovnou střílí na naši bránu. To je velmi špatná cesta: a) obránci se sami nenaučí rozehrávat od své brány

b) neučí se přechod 1x1

c) snaha dostat míč za každou cenu pryč od své brány- nekonstruktivní

d) obránci jsou jen na odkopávání

e) nerozvíjí se u útočníků snaha nabízet se a následně zpracovat přihrávku

Krásně by to bylo vidět, kdybychom postavili náš mix 2002-2003. Tito hráči už neznají jen povel „Odkopni!“ apod. Vědí, co je rozehrávka po zemi od obránců, nebo přímo na naše útočníky. Protože není až tak důležitý výsledek, ale opakovaná činnost, kterou se učí a sbírají ze hry zkušenosti.

 

Sestava: Míša - Willy, Ondřej, David, Kristián, Jakub, Jirka, Dan, Lukáš 

Góly:  Lukáš, Kristi, Dan a Willy

Nejlepší hráč: Lukáš.


Trenéři: Martinec, Toman, Cigi, Eda

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...