Čechie Smíchov – Mladší přípravka [4+1] 3:6 (1:3, 1:3, 1:0)

Za slunného  dne si kluci odvezli ze Smíchova zasloužené vítězství. Hráče ze smíchova převyšovali hlavně v přechodu 1x1 a kdyby měli přesnější mušku, tak by jistě dosáhli dvojciferného vítězství. Soupeř ( přesně jako Točná ) praktikoval rozehrávku od brankáře tak, že přímo brankář střílí na naši bránu. Výsledek: žádný gól a jejich hráči neumí přejít kličkou přes naše hráče. Spíše taková přetlačovaná. My praktikujeme pokud možno rozehrávku po zemi od obránců a dál dopředu nahrávku na útočníka, nebo rovnou zaútočí obránce sám na bránu. Když se ztratí míč a z následného útoku dostaneme branku není důležité. Důležité je naučit se přejít přes protihráče a nebát se sám vyřešit situaci. Rady typu „odkopni to“ nenaučí kluky vůbec nic, respektive ano zakopnout míč, ale na takový fotbal je pohled bolestný a český fotbal ho má dost a dost. Krásnou branku dal po samostatné akci Tomáš Kvinta a Jakub si již začíná zvykat na náš systém hry. Když byl Mirek v obraně, tak přes něj nikdo neprošel a Luky pěkně tahal míče po čáře. Saša s Tonym si zápas také užili, ale bohužel Tonymu neuznal rozhodčí regulérní branku, kdy se míč odrazil od vnitřní tyče. Rozhodčí je také jen člověk, který se může zmýlit. Pěknou branku dal také David, který si střelu, která mířila mimo hodil sám do brány… :D. Poslední třetinu, kluci hráli již bez patřičného soustředění, tak že nedali žádnou branku.Myslím, že to nikomu nevadilo a odjížděli jsme  s úsměvem na tváři.

Sestava: David – Mirek, Tomáš Kvinta, Lukáš, Jakub, Tomáš Knap (K), Saša, Tony, Honza

Góly: Saša 2x, Mirek, Honza a Jakub po 1x

Nejlepší hráči: Saša, Tony

Trenéři: Martinec, Toman, Cigi                                                           foto ze zápasu: zde