Sokol Řepy - Mladší přípravka [7+1] 2:8 (1:6)

Na tento zápas jsem byl velmi zvědaví, neboť mužstvo z Řep s favority na jaře vždy jen těsně prohrálo jinak ostatní zápasy vyhráli! Na zápas jsme přijeli v nejsilnější sestavě, pouze chyběl Lukáš. Prvních 10 minut bylo vyrovnané, ale poté jsme pevně vzali otěže do svých rukou a diktovali průběh zápasu. Jeden útok za druhým se valil na soupeřovu bránu, vždy po stranách s následným centrem buď po zemi, nebo vzduchem. Naši hráči přecházeli do útoku na dva dotyky, nebo pěknou přihrávkou od obránců, na krajní záložníky, kteří jim posílali balóny „do běhu". Pohled na takový krásný fotbal musel každého těšit. Výsledek o poločasu byl zasloužený a my se těšili co kluci předvedou v druhé půli.

Za stavu 8:1 jsme změnili sestavu na 1-2-3-2, kdy vzadu zůstali Kristián s Davidem, kteří se velmi dobře doplňovali.  Způsob hry od kluků se nezměnil a neustálé kombinace po krajích ( Láďa, Saša, Evžen) s centry zle zatápěli soupeři. Tonyho rohy byly dobře kopnuté a myslím, že jsme z nich dali naše 2 branky. To že jsme nedali více branek je pro mě záhadou, ale předvedená hra nás velmi těší a zařadil bych to zatím k nejhezčím utkáním ročníku 2002. Soupeř nebyl slabý, ale na tento způsob hry nebyl vůbec připravený. Jeho druhý gól byl z přímého kopu, kdy jsme si stavěli zeď, Míša nebyl připravený a nepochopitelně rozhodčí povolil kop. Nevadí Řepy vystřelili možná jen 3 pořádné střely, jinak šlo všechno mimo naši bránu, nebo ji stačila naše obrana zblokovat. Kluci hráli, jako kdyby byly ze starší přípravky a jsou slibnou budoucností Vyšehradu.

Příští soupeř nás čeká velmi silný soupeř z Dubče, který nám bude chtít oplatit svoji porážku z podzimu. Když budeme hrát tak jako dneska věřím, že nám zůstane jarní domácí neporazitelnost!

Sestava: Míša- Evžen, Tony, Kristián, Tomáš, David, Honza, Max, Láďa, Saša

Góly: Láďa 4x, Tony a Saša 2x

Nejlepší hráči: David, ale výborně zahrálo 75% mužstva

Trenéři: Martinec, Toman, Cigi, Blanuta                                                foto ze zápasu: zde