INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Sokol Řepy - Mladší přípravka [7+1] 2:8 (1:6)

 

Na tento zápas jsem byl velmi zvědaví, neboť mužstvo z Řep s favority na jaře vždy jen těsně prohrálo jinak ostatní zápasy vyhráli! Na zápas jsme přijeli v nejsilnější sestavě, pouze chyběl Lukáš. Prvních 10 minut bylo vyrovnané, ale poté jsme pevně vzali otěže do svých rukou a diktovali průběh zápasu. Jeden útok za druhým se valil na soupeřovu bránu, vždy po stranách s následným centrem buď po zemi, nebo vzduchem. Naši hráči přecházeli do útoku na dva dotyky, nebo pěknou přihrávkou od obránců, na krajní záložníky, kteří jim posílali balóny „do běhu". Pohled na takový krásný fotbal musel každého těšit. Výsledek o poločasu byl zasloužený a my se těšili co kluci předvedou v druhé půli.

Za stavu 8:1 jsme změnili sestavu na 1-2-3-2, kdy vzadu zůstali Kristián s Davidem, kteří se velmi dobře doplňovali.  Způsob hry od kluků se nezměnil a neustálé kombinace po krajích ( Láďa, Saša, Evžen) s centry zle zatápěli soupeři. Tonyho rohy byly dobře kopnuté a myslím, že jsme z nich dali naše 2 branky. To že jsme nedali více branek je pro mě záhadou, ale předvedená hra nás velmi těší a zařadil bych to zatím k nejhezčím utkáním ročníku 2002. Soupeř nebyl slabý, ale na tento způsob hry nebyl vůbec připravený. Jeho druhý gól byl z přímého kopu, kdy jsme si stavěli zeď, Míša nebyl připravený a nepochopitelně rozhodčí povolil kop. Nevadí Řepy vystřelili možná jen 3 pořádné střely, jinak šlo všechno mimo naši bránu, nebo ji stačila naše obrana zblokovat. Kluci hráli, jako kdyby byly ze starší přípravky a jsou slibnou budoucností Vyšehradu.

Příští soupeř nás čeká velmi silný soupeř z Dubče, který nám bude chtít oplatit svoji porážku z podzimu. Když budeme hrát tak jako dneska věřím, že nám zůstane jarní domácí neporazitelnost!

 

Sestava: Míša- Evžen, Tony, Kristián, Tomáš, David, Honza, Max, Láďa, Saša

Góly: Láďa 4x, Tony a Saša 2x

Nejlepší hráči: David, ale výborně zahrálo 75% mužstvaTrenéři: Martinec, Toman, Cigi, Blanuta                                                foto ze zápasu: zde

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...