INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Mladší přípravka [7+1] – Čechie Dubeč 7:1 (2:0)

 

Výsledek  neodpovídá průběhu hry. Pro Dubeč je příliš krutý. Zvláště na začátku, nás soupeř překvapil svým důrazem a tlakem na naši bránu. Prvních 15 minut byl i lepší a vytvořil si čtyři šance. Soupeř velmi dobře napadal a nedovoloval nám naši již tradiční přechod po krajích.V této fázi hry bylo štěstí na naší straně a  Láďova střela po zemi skončila, pro překvapení všech, v sítu dubečských. Druhá střela byla ale výstavní a škoda, že ji nemáme natočenou. Přesto jsem nebyli s předvedenou hrou a nasazením spokojeni. Kdybychom prohrávaly 2:4 nikdo by se nemohl divit.

Změnili jsme taktiku s tlakem na střed, s možností do stran a začalo to přinášet ovoce. Soupeř, ale také otevřel svoji obranu se snahou zkorigovat výsledek a to byla „voda na náš mlýn“. Láďa, Saša i David si v otevřené obraně, kde měli více prostoru, poradili jak měli a zvýšili naše skóre. Soupeř preferoval hru s dlouhými nákopy dopředu a naše obrana s čele s Kristiánem měla plné nohy práce, aby vše odvrátila. Dubeč, taky velmi dobře obsazovala naše hráče tak že, musel Míša vykopávat místo aby rozehrával na naše obránce. Dlouho jsme nepotkali soupeře, který vytvářel tlak již na naši půlku. V druhé části naši kluci přidali na důrazu a většinu soubojů jsme vyhráli. Vítězství je zasloužené a posunulo naši jarní neporazitelnost dál.

Za jaro máme velmi pěkné skóre 54:12 a průběžně v naši skupině jsme na druhém místě ve střelení branek. A na čtvrtém v obdrženích, jen tak dál.

V neděli nás čeká další velmi silný soupeř : FC Přední Kopanina, kdy jsme prohráli u nich 2:6, ale dáme si pozor, aby nenastoupili starší hráči.

 

Sestava: Míša - Kristián, Saša, Lukáš, Toni, David , Evžen, Honza, Vláďa, Max, Pepa

Branky: Vláďa 4x, Saša 2x, David 1x

 

Trenéři: Martinec, Toman, Cigi, Eda

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...