INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

SK Hostivař - Mladší přípravka[7+1] 0:8 (0:3)

 

Do Hostivaře jsme přijeli jako favorité a hrou jsme  předpoklady potvrdily.

V první půli naši borci měli problémy spíše s domácím hřištěm ( trávou), než se soupeřem. Míče jim odskakovali od nohy, pomalá přihrávka skončila často na kopačkách soupeře, nabíhali si k hráči s míčem místo od něho apod. Po pár minutách jsme změnily rozestavení, kdy jsme hráli pouze na dva obránce a dva útočníky, ale kýžený efekt to nepřineslo. Moc šancí si kluci nevytvořili. Za zmínku ještě stojí situace, kdy David fauloval na hranici pokutového území útočníka, co šel sám na Míšu, ale nařízený pokutový kop soupeř poslal vedle brány. Do šaten jsme šli za stavu 3:0, kdy dal první gól krásnou střelou z půlky Láďa, Saša dorazil odražený balón a do listiny střelců se také zapsal Evžen.

O přestávce jsme klukům naordinovali častější přihrávky na střed a nabíhání si „do brány“ a hlavně pohyb bez balónu.  Ze šaten vyšlo mužstvo, které bylo odhodláno změnit svůj styl hry a výrazněji vyhrát. Kluci do puntíku splnili co se po nich chtělo a soupeř nestíhal pokrývat naše hráče. Kluci si začali více nahrávat a kdyby nebyl v bráně nejvyšší hráč, co byl na hřišti, tak bychom vyhráli dvojciferným rozdílem. Branku dali ještě Láďa, 2x Tony a svoji první branku na „velkém“ hřišti i Max, tak mu blahopřejeme.

Soupeř praktikoval styl hry co jsem se já učil před 25 lety a to „nakopni  a utíkej“. Prostě kdo má balón kopni co nejvíc do něho a vpřed. Brankář sice pěkně vykopával přes půlku hřiště ,ale tyto míče jsme odebírali my a zakládali naše akce. Úplně bez efektu. Náš styl byl fotbalový: Míša po zemi na naše obránce, nebo záložníky. Bezhlavé výkopy si užijí v žákovské kategorii až až. Mám radost, že naši obránci se již snaží řešit situace přechodem 1x1 a následně přihrávkou. Nakopávaná je o náhodě, nikoliv umu.

V neděli nás čeká na svém hřišti velmi těžký soupeř Střešovice a pokusíme se mu vrátit podzimní porážku ( 0:1 ).

 

Sestava: Míša - Evžen, Tony, Kristián, Tomáš, David, Honza, Max, Láďa, Saša, Pepa 

Góly: Láďa, Tony a Saša 2x, Max a Evžen 1x

Nejlepší hráči: Láďa, Tony, Kristián, David

Trenéři: Martinec, Toman, Cigi, Blanuta                                      foto ze zápasu: zde

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...