INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Naše školička odstartovala - únor 2011

 

Ke svým prvním fotbalovým utkáním nastoupili kluci ze školičky na turnaji, který pořádal Union Žižkov, a vedli si nad očekávání  dobře. Bez jakékoli zvláštní přípravy jsme na turnaji skončili na 6.místě, když jsme ve 3 zápasech zvítězili a ve čtyřech odešli poraženi.

Do turnaje jsme vstoupili nešťastnou porážkou 0:1 s Hostivaří, kde jsme si teprve museli zvykat na fotbalová pravidla, a rovněž tak i bojovat s obrovskou nervozitou. Druhé utkání nám vyšlo náramně, když jme zvítězili 4:2 s Libochovicemi. Následovala porážka 1:3 se Zelenčí ve zbytečně emotivním zápase ze strany soupeře. Dále jsme porazili Admiru 2:0, a potom přišly dvě porážky shodně 0:2 od Slavie a Unionu Žižkov. Je třeba podotknout, že tyto dva zápasy nám vůbec nevyšly a za celou dobu jsme se nedostali do správného tempa. Ovšem vše jsme si vynahradili v posledním utkání, když jsme jako jediní na turnaji dokázali porazit vítěze Viktorii Žižkov, a to 1:0. Obrovská bojovnost a vůle nám přinesla velmi cenné a zasloužené vítězství se zkušenějším protivníkem, když jednu z našich mnoha šancí dokázal využít Viliam Sedlmajer. V celém turnaji se kromě Sedlmajera mezi střelce ještě zapsali Jelínek, Štěpánek a Tomáš.

Obrovské absolutorium ale zaslouží Tadeáš Čermák, jenž vzal na sebe odpovědnost v podobě brankáře, a ač stál mezi tyčemi vůbec poprvé, vedl si výborně.

Fotbal se zatím kluci učí, určitě v dalších zápasech přijdou i horší chvilky v podobě nepříznivých výsledků, ale pevně věříme, že zápasů jako s Viktorkou bude víc.

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...