FK Slavoj Vyšehrad "B" - FC Kyje 2 : 2 (2:2)
10. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-B/II. třída D, neděle, 8.11. 2009, 10:00 hod.

Sestava: Bumbálek - Dvořák, Makovec, Jebavý - Strašík, Toman Ondřej, Toman Jan, - Kalous
Střídající: Málkovský, Koudela, Korecký, Péder, Doubek
Branky: Toman Ondřej, Korecký
Komentář:
V úvodu utkání jsme dvakrát zbytečně inkasovali, do poločasu jsme stihli vyrovnat a druhou půli jsme byli lepší, bohužel jsme další branku nepřidali.
Trenér: Aleš Hrubý

9. kolo
Čechie Smíchov "B" - FK Slavoj Vyšehrad "B" 2 : 2 (2:1)
9. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-B/II. třída D, sobota, 31.10. 2009, 11:00 hod.

VELICE CENNÝ BOD
S favoritem jsme dokázali držet krok a po prohraném prvním poločase jsme ve druhém dokázali vyrovnat
Komentář se připravuje....

8. kolo
FK Slavoj Vyšehrad "B" - FC Dukla Praha "B" 4 : 2 (2:2)
8. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-B/II. třída D, sobota, 24.10. 2009, 08:30 hod.

ROZHODL DRUHÝ POLOČAS
Zlepšený výkon ve druhém poločase, kdy jsme dokázali vsítit 2 branky rozhodl o celkovém výsledku

7. kolo
FC Háje Jižní Město SOS "C" - FK Slavoj Vyšehrad "B" 0 : 5 (0:2)
7. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-B/II. třída D, sobota, 17.10. 2009, 11:30 hod.

JASNÁ ZÁLEŽITOST
Očekávaný těžký souboj se nekonal...

6. kolo
FK Slavoj Vyšehrad "B" - TJ Uhelné sklady Praha 0 : 0 (0:0)
6. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-B/II. třída D, sobota, 10.10. 2009, 08:30 hod.

REMÍZA POTĚŠILA
Nerozhodný výsledek s dosavadním leadrem tabulky po dobrém výkonu
SESTAVA:
Bumbálek - Dvořák, Korecký, Málkovský - Strašík, Majer, Lavička - Péder, střídající: Prokopec, Tomas,
KOMENTÁŘ:
Zápas byl velice bojovný a pohledný pro diváky, v první půlce byl lepší soupeř, ve druhé jsme přidali na důrazu a byli jsme lepším týmem, remíza byla sprvedlivá i když jsem v poslední minutě zápasu mohli strhnout výsledek na svou stranu.
Aleš Hrubý - trenér

5. kolo
FC Real Královské Vinohrady - FK Slavoj Vyšehrad "B" 0 : 1 (0:0)
5. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-B/II. třída D, pátek, 2.10. 2009, 16:30 hod.

NEJTĚSNĚJŠÍ VÍTĚZSTVÍ
Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro nás.

4. kolo
FK Slavoj Vyšehrad "B" - SK Slovan Kunratice 3 : 5 (0:2)
4. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-B/II. třída D, pondělí, 28. 9. 2009, 14:30 hod.

PROHRA PŘIŠLA AŽ PO BOJI
Vyrovnaný zápas se špatným koncem pro nás.

3. kolo
FK Újezd n./Lesy "B" - FK Slavoj Vyšehrad "B" 3 : 1 (1:0)
3. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-B/II. třída D, pátek, 18. 9. 2009, 17:30 hod.

NA ÚJEZD JSME NESTAČILI
Sestava:
Bumbálek - Honza Toman, Jebavý, Adam Makovec - Lavička, Ondra Toman, Strašík, Kryštof Makovec - Majer, Prokopec
Gól: Ondra Toman
Kluci začali dobře, natlačili se před soupeřovu branku, ale když neproměnili ani jednu z pěti vyložených šancí naplnilo se staré "nedáš - dostaneš". Po dlouhém výkopu domácího brankáře se soupeř dostal před naši bránu a po zmatku v obraně napodruhé prostřelil našeho brankáře. Tím se soupeř uklidnil, začal nás přehrávat a naše šance likvidoval domácí brankář, který byl tak velký, že v bráně mnoho volného místa nezbývalo.
Po poločase se kluci snažili, útočili, ale gól po zmatku před naší brankou přidal soupeř. Kluci se dál snažili a po soupeřově faulu kopal Ondra Toman přímý kop, který propadl až do brány. Dál jsme se snažilii vyrovnat, ale i díky nepřízni pana rozhodčího se kluci přestali koncentrovat a trestem byl třetí gól v naší síti.
Ač to z výsledku nevypadá, odehráli jsme proti většímu soupeři na trávě, na kterou nejsme zvyklí, vyrovnaný zápas.
Lenka Lavičková
.
Klikněte pro otevření fotografie...
2. kolo
FK Slavoj Vyšehrad "B" - FK Řeporyje 0 : 2 (0:2)
2. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-B/II. třída D, neděle, 13. 9. 2009, 08:30 hod.

TĚSNÁ PROHRA
Sestava:
Bumbálek - Makovec Adam, Makovec Kryštof, Dvořák - Rakita, Kubík, Matěj Gregor - Sztogrýn, Adámek
Mužstvo nastoupilo k utkání pouze s 9 hráči, z toho 3 byli z mladší přípravky. První poločas jsme bohužel 2x zaspali v obraně a soupeř trestal.
Druhá půle byla vyrovnaná, přišliy i šance, bohužel jsme je neproměnili.