Starší přípravka – FC Čechie Uhříněves 3:8 (1:3)

FCechieUhnvesÚvodní sestava: Mates(LukyLuke) – Oleg, Honza Dvořák, Adam - Franta, Honza Doubek, Lukáš -  Kristián
Střídající hráči: Ogi, Carlos, David(Dave), Vláďa
Góly: Lukáš, Oleg, Honza Doubek
Trenéři: Moreni, Malkovský, Kosina

Do nedělního rána jsme se probudili poměrně nenaladěni, což bylo vidět na první pohled v naší kabině. Jednak nám chyběl Thomas s jeho stále veselým úsměvem na rtech, ale především další kluci, na které spoléháme při zápasech přišli i přes jejich zdravotní indispozici a týdenní tréninkový výpadek. Ale i přesto nenechali tým na holičkách a přišli. Konkrétně Lukáš Prokopec a Adam Makovec.  Za jejich obětavost při zápase jim patří velké DÍKY.
Při stále deštivém počasí jsme zahájili zápas poměrně dobře a z útoku chvíli po zahájení se nám podařilo dát první gól.  Bohužel toto „nakoplo“ našeho soupeře a od té chvíle hrálo na hřišti pouze jedno mužstvo. Do poloviny jsme poté dostali tři góly a poločas skončil 3:1 v náš neprospěch.
Trenéři se pokusili vyhecovat kluky do druhého poločasu, ale bezvýsledně. Soupeř z Uhříněvsi si s námi dělal co chtěl. Téměř nás k ničemu nepustil. Vázla spolupráce na všech úrovních a dokonce ani Honza Doubek s Frantou dnes nehráli svůj standard.
Ve druhém poločase jsme stihli sice dát ještě dva góly, ale soupeř nám jich na oplátku „nadělil“ dalších pět.  Bohužel, dnes neměl svůj den ani náš brankář a po několika nedorozuměních s obránci skóre narůstalo v náš neprospěch.
Poděkování patří i trenérům mladší přípravky, že půjčili dva své hráče pro tento zápas. Škoda, že jsme nemohli slavit úspěšnější den.
Z pohledu trenérů není rozhodující výsledek tohoto zápasu, ale především předvedená hra, se kterou nemůžeme konkurovat žádnému týmu v naší třídě. Bohužel, kluci nejsou na zápasech schopni odvést takový výkon, který běžně podávají na trénincích.
V rámci zápasu pochvalu zaslouží za snahu a nasazení Lukáš, Adam, Vláďa a Honza Doubek. Ve druhém poločase snad i Ogi za nasazení a běhání, což v ostatních zápasech nepředváděl.