FC Tempo Praha – Starší přípravka 4:3 (3:1)

Zápas proti Tempu jsme začali zvolna, přičemž jsme podcenili soupeře a hráli bez patřičného důrazu. Bohužel se nám to vymstilo a hned na úvod jsme inkasovali první gól díky nepozornosti našich obránců. Postupně jsme se dostali do rytmu a začínali soupeře tlačit před jeho vlastní branku. Také jsme si vytvořili řadu zajímavých gólových šancí, zvláště pak Richard Novák, který šel sám proti brankáři. Ten ale fantastickým zákrokem vytěsnil pěkně umístěnou střelu mimo svoji branku a podržel vedení Tempa. Náš tlak nevyústil ke vstřelení vyrovnávací branky. Naopak soupeř využil breakové situace a vsítil další dva góly do naší branky. Ke konci prvního poločasu se nám podařilo zkorigovat výsledek na 3-1 v náš neprospěch.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním, vrátit se zpět do zápasu a předvést pohledný fotbal. Bohužel první gól dal opět soupeř do naší branky a zvýšil náskok na 4-1. V tu chvíli to byl pro nás těžký okamžik zápasu, ale kluci se psychicky zvedli. K snížení skóre zavelel krásnou střelou do šibenice Richard Novák, ale soupeřův brankář dnes čaroval. Následně se do gólové šance dostal Jan Doubek po rychlé akci našich hráčů a nekompromisně snížil na 4-2. Po několika minutách se situace opakovala ve stejném složení, ale opět zaúřadoval brankář soupeře a podržel tak 5 minut před koncem zápasu svůj tým. Naši kluci tlačili soupeře před jeho branku a před koncem zápasu ještě skóroval Lukáš Prokopec a upravil tak konečný stav na 4-3. Bohužel i přes další šance se nám nepodařilo vyrovnat a vracíme se domů s porážkou.

Dnes jsme zaplatili hlavně za nepozornost a chyby v obranné fázi. Je stále co zlepšovat a tento zápas nám ukázal chyby a nedostatky v naší hře.

I přesto bychom rádi poděkovali našim klukům za předvedenou hru a nasazení.

Trenéři: Kavka, Moreni