INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Starší přípravka - Slovan Kunratice 5:0 (3:0)

Poslední zápas v této sezóně klukům vyšel a zakončili ho vítězně. V první půlce měli možnost hrát hráči z mladší přípravky a i díky nim jsme přehrávali soupeře v kombinacích a důrazem v osobních soubojích. V kabině jsem vysvětlil signály na rohy a díky perfektně zahranému signálu dal Oleg a Ogi krásné góly hlavičkou. Do poločasu ještě utekl Thomas a nedal brankáři šanci.

Do druhé části jsme nastoupili bez Tonyho,Láďi a Kristiána, kteří jeli na zápas do Střešovic a prvních 10 minut jsme byly zakřiknutí. Kluci si nevěřili do kombinace a odkopávali balóny. Proházel jsem sestavou, kdy Oleg šel na střední zálohu ( byl v ní vynikající ), Adam na střed obrany ( výborně odehráno) a Ogi na „svůj“ post pravé zálohy a kombinace se nám vrátila. Zase jsme začali být aktivnější a převzali iniciativu. Sice se soupeři podařilo nám dvakrát utéct naší obraně, ale Jakub včas vyrazil a buď zneškodnil nájezd, nebo zmenšil střelecký úhel a míč šel do něj. Rozhodčí  po utkání se pozastavil nad tím, jak Kuba správně a sám bez pokynů trenéra vyřešil nebezpečné situace!

Další branku jsme dali, po pěkném přímém kopu Ogiho, kdy se míč odrazil od břevna do pole a Thomas protlačil přes obránce a brankáře míč do sítě. A Aleksa po pěkném vysunutí Olega šel sám na brankáře a chladnokrevně zavěsil k tyči.

Zbytek zápasu dohrálo naše mužstvo s nadšením ze hry a důstojně se rozloučilo s touto sezónou a v kabině jsme oprášili vítězný pokřik.

Sestava: Jakub- Tony, Kristián, Vláďa, Adam, Honza, Oleg, Ogi, Thomas, Aleksa, Oliver, Carlo

Góly: Thomas 2x, Oleg, Ogi, Aleksa

Nejlepší hráči: Oleg, Adam, Ogi

 

Trenéři: Kavka, Moreni

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...