INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Starší přípravka"A" - GORDIC Kačerov 9:9 (2:3, 4:2, 3:4)

Gordic nastoupil komplet s ročníkem 2001 a my z různých důvodů mixem dvou ročníků 01 a 02. Přesto musím s  napsat, že jsme byli výrazně fotbalovější. Soupeř umí výborně vystřelit, to se musí uznat, ale základní herní dovednosti ( přechod 1x1, časovaná přihrávka, obsazování hráčů atd.) již pokulhávají za klukama z Vyšehradu. Přechod našich hráčů přes protihráče s následnou přihrávkou muselo každého nezaujatého diváka potěšit. Bohužel díky inviduálním chybám  jsme dovolili soupeři vždy náš náskok dotáhnout, ale to není to podstatné. Podstatné je to, že fotbalový vývoj našich hráčů se výrazně posunul směrem dopředu a můžeme se zaměřit na inviduální řešení situací 2x2.
Nakonec se musím zmínit o nesportovním chování jednoho z rodičů soupeře s poznámkami na národnost našich trenérů. Jistě každý poznal některé české trenéry, kteří zaměňují mládežnický fotbal za dospělí a také tak přistupují k vedení zápasu - uraž to, nesmíš zkazit, jseš bl**j žes to takhle řešil, zakopni balón apod.( trenéra Kačerovu se toto netýká).  Kvalita trenéra neurčuje národnost, ale přístup k dětem a kultivované chování  i když se klukům něco ve hře nepodaří. Pořád je to jen hra!
 
Sestava: Jakub - Thomas, Oleg, Kryštof, Láďa, Tony, Saša, Kolja, Max, Evžen
 
Góly: Láda, Tony, Saša
 
 
Trenéři: Martinec, Cigi, Eda                                                                 foto ze zápasu: zde

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...