INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Starší přípravka 2002 turnaj Hradec Králové - 3.místo

Na zatím nejsilněji obsazeném turnaji, kterého se naši hráči zúčastnili, obsadili 3. místo. Turnaje se zúčasnili mužstva Vyšehradu, Viktorie Žižkov, Baumitu Ja blonce, FK Pardubice a pořádajícího klubu FC Hradec Králové.
První zápas porazili Žižkov 4:3, kdy soupeře předčili a pro Žižkov je výsledek milosrdný. Kdyby po 5minutách Vyšehrad vedl 6:0 nikdo by se nedivil. Kluci si vytvořili dostatek příležitostí, ale neproměňovali. Další soupeř byl Jablonec a nad ním vyhráli 3:2. Jablonec nás za poslední rok ještě neporazil a tradici jsme dodrželi. Následující soupeřem byl Hradec Kr.03 B a s ním zbytečná remíza 2:2. V tomto zápase minutu před koncem hráč Hradce úmyslně vyrazil OBĚMA rukama míč z brány a k překvapení všech (včetně hráče samotného ) mladý rozhodčí rozpažil a po zápase tvrdil, že zahrání oběma rukama neviděl. Bohužel jejich nepřesné výroky ovlivnili i jiné zápasy hostujících týmů (nejen nás) a na takto dobře obsazeném turnaji, by měli rozhodovat zkušení rozhodčí. Soupeř z Pardubic nebyl pro nás těžký soupeř a vyhráli jsme 4:1a a čekal nás těžký soupeř ( pozdější vítěz ) Hradec Kr. 02. S ním jsme spravedlivě prohráli 1:4 a můžeme gratulovat soupeři, který má výborně připravené hráče. Jako poslední soupeř nás čekal Hradec Kr. 03 A a s obavou jsme čekali, jak "odřídí" rozhodčí toto utkání o 2.místo na turnaji. Bohužel tolik nepřesností ( neuznané branky, hraní brankářem rukou mimo vyznačené území atd.) z jejich strany nám vzalo možnost odehrát vítězně toto utkání. Prohra 3:4. Celkově jsme turnaj, kde se sešli pouze ligová mužstva, odehráli dobře,kluci měli na 2.místo. Láďa byl vyhlášen nejlepším střelcem a pochvalu zaslouží všichni hráči, včetně Davida roč.03, který zaskočil do brány místo
nemocného Filipa a vedl si velmi dobře.
  
Sestava: David - Kristián, Tomáš, Saša, Láďa, Max, Tony
    
Góly: Láďa 10, Tony 3, Kristián 2, Saša a Max 1
   
  
Trenéři: Martinec, Cigi

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...