Osm hráčů z kádru Vyšehradu slaví během května narozeniny

„A“-muži Defenzivní záložník Slavoje Vyšehrad Ondřej Brejcha (na snímku), který jako jediný z celého kádru nechyběl během dosavadních zápasů ČFL na hřišti ani minutu, slaví v pátek 3. května, tedy před utkáním se Sokolem Brozany, svoje 25. narozeniny.

V měsíci květnu má však narozeniny celkem osm fotbalistů z širšího kádru. V pondělí 6. května bude mít 31 let hráč B-týmu a univerzál Jiří Kubík a v úterý 7. května oslaví 22 let nejlepší střelec A-mužstva David Čapek.

O 24 hodin později, tedy ve středu 8. května a současně v den dalšího mistrovského utkání na Strahově se Zápy, vedoucím týmem ČFL, dosáhne věku 24 let záložník Jiří Michalec. Další den nato ve čtvrtek 9. května bude slavit svých 22 let obránce Petr Šlegl.

Jen o čtyři dny mladší než Šlegl je záložník Denis Laňka. V pondělí 13. května, což bude den po utkání ve Štěchovicích, tudíž rovněž oslaví rovněž dvaadvacátiny a brzy snad i návrat na hřiště po zranění.

Přesně týden po Laňkovi budou chodit gratulanti za Danielem Kozlem, jenž bude mít v pondělí 20. května také 22 let. To bude dva dny po souboji s Pískem, ale přímo v den tohoto utkání, tedy již v sobotu 18. května, oslaví 65 let vedoucí mužstva Milan Tandara.

Ve středu 29. května završí květnová blahopřání a oslavy brankář Martin Otáhal se svými 23. narozeninami. Stane se tak přesně v den pražského derby na hřišti Loko Vltavín v Holešovicích.

FC Slavoj Vyšehrad přeje všem oslavencům nejen hodně úspěchů na fotbalovém trávníku, ale i v osobním životě!