INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

U16 remizovala s Žižkovem, nyní ji čeká vedoucí Příbram

U16 – Bod za remízu 1:1 vytěžila naše U16 v Horních Měcholupech, kde se střetla s domácí Viktorií Žižkov. Po třech kolech tak má náš tým celkově čtyři body a figuruje na šestém místě tabulky. Tu vede s devíti body a přesvědčivým skóre 21:0 tým Příbrami, jenž se v příštím kole představí právě na Vyšehradě.

Souboj s Viktorkou jsme začali hodně aktivně a už ve 3. minutě jsme mohli jít do vedení. Po krásném centru Máry Kincla se mezi penaltou a malým vápnem ocitl sám Tadeáš Moravec, jeho pěkně umístěnou hlavičku však výborným zákrokem zlikvidoval brankář domácích.

Od 15. minuty jsme však naprosto vypadli z role a soupeř byl až do konce první půle byl daleko aktivnější. Vyhrával většinu osobních soubojů, což bylo na velmi malé umělce rozhodující. Domácí šli proto také zaslouženě do vedení a do konce poločasu měli řadu dalších šancí, které buď zlikvidoval Honza Opletal, nebo se štěstím vyřešila naše obrana. Výsledek 1:0 byl k nám hodně milosrdný.

Do druhé části hry jako by na hřiště přišlo úplně jiné družstvo. Přitvrdili jsme v osobních soubojích, zlepšili pohyb a hra se začala přesouvat na polovinu domácích. Po několika slibných šancích to konečně přišlo. Po jedné z mnoha standardních situací se hlavou prosadil Honza Křemen. Soupeř v těchto fázích hry sázel prakticky jen na rychlé protiútoky, které ale byly velmi nebezpečné. Nakonec si díky zlepšené hře ve druhém poločase vezeme cenný bodík zvenku.

Utkání 4. kola s Příbramí sehrajeme v sobotu 8. září na Vyšehradě od 12.15 hod. Bilance nadcházejícího soupeře budí opravdu respekt: vyhrál 8:0 právě na hřišti Viktorie Žižkov, doma pak rozstřílel 9:0 Ústí nad Labem a naposledy zdolal rovněž na vlastním trávníku 4:0 Motorlet.


Trenér U16 Marek Kincl: „První poločas jsme nehráli dobře a soupeř byl jednoznačně lepší.Věděli jsme, že na tomto malinkém hřišti to bude hodně o osobních soubojích a fotbal půjde trochu stranou. Musím přiznat, že jsem musel o poločase trochu zvýšit hlas, protože takhle se o ligové body nebojuje. V závěru jsme museli jít trochu do rizika a vyplatilo se. Soupeř v této fázi pochopitelně hrozil z brejků.“

 

FK Viktoria Žižkov – Vyšehrad U16 1:1 (1:0)

Branka Vyšehradu: Křemen.

Vyšehrad U16: Opletal – Kincl ml., Křovák (Vojtěch), Kopta, Vyjídáček – Charvát (Stojka), Hůlka (Šimek), Rodina, Moravec – Kadlec (Horváth), Gondek (Křemen). Trenéři M. Kincl a V. Kincl.

 

Střelci Vyšehradu v České lize U16 :

2 – Křemen Jan

1 – Kadlec Alex, Charváth Martin, Moravec Tadeáš, Gondek Tomáš

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...