U13 porazila Sokolov, teď ji čeká lídr tabulky

U13 – Ve 24. kole České ligy mladších žáků jsme na travnatém hřišti v Krči hostili pátý tým tabulky Baník Sokolov. Na podzim jsme s nimi prohráli vysoko 2:10. Tehdy nás Baník přehrál jak výsledkově tak i herně. Bylo to pro nás nejhorší utkání a soupeř byl až o dvě třídy lepší.

Proto se čekalo těžké a vyrovnané utkání. Přesně v 10 hodin se začalo za nepříjemného deště, ale přesto se na nás přišlo podívat zhruba 50 diváků.

Začátek utkání se vyvíjel velmi dobře pro modré barvy Vyšehradu, vzali jsme hru pod kontrolu a soupeře zatlačili na jeho polovinu. Netrvalo dlouho a otevřeli jsme skóre. Poločas skončil 6:2, kluci podali výborný výkon a nepustili soupeře do téměř žádné nebezpečnější šance.

Druhý poločas pokračoval ve stejném směru a nakonec jsme soupeři vrátili porážku z podzimu s podobným počtem vstřelených branek.

V neděli 26.5.2013 přivítáme znovu v 10:00 na travnatém hřišti v Krči lídra naší skupiny Baník Most, který doposud ztratil pouze tři body po prohře s Ústím n. Labem. Bude to tedy další těžký a velmi kvalitní soupeř a uvidíme, co naši kluci budou schopni dokázat.

Trenér U13 Alessandro Moreni: ”Velmi kvalitní utkání, hlavně v první půli. Soupeře jsme atakovali, nenechali jim žádný prostor na kombinaci a zaslouženě vyhráli. Jsem velmi rád za tyto tři body, ale ještě víc za to,  že kluci na hřišti zkusili nové věci, které jsme poslední týden trénovali a které se jim v  samotném zápase povedli. Děkuji všem klukům za jejich bojovnost a snahu a teď se začínáme soustředit na Baník Most.”

U13: Slavoj Vyšehrad - Baník Sokolov  11:3 (6:2)

Branky: 4x Azi, 2x David, 2x Ihor, 1x Arci,Vostal, Prokopec.

Sestava: Saladiak,Vostal, Tomaš, Doubek, Franta, Prokopec, Azi, Novak, Makovec, Hampapa, Ihor, čumpelik, Vavra, Arci, Kanka, Rybar, David, Černý, Mandik.