INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Drakonické vyloučení gólmana zmařilo úsilí U15 o zisk bodů

U 15 Po vynikajícím vstupu naší U 15 do jarní části sezony v podobě výhry 6:1 v Chomutově i doma 1:0 s Duklou Praha narazila kosa na kámen. Kluci podlehli na Vyšehradě 0:2 Baníku Sokolov, tedy druhému týmu tabulky České ligy starších žáků.

Bodovat si ale mladí šemíci zasloužili a dost pravděpodobně by se jim to také podařilo, nebýt drakonického vyloučení našeho brankáře Štiky za neúmyslný zákrok vně vápna.

V příštím kole hraje v neděli 6. dubna v 10 hodin dopoledne na hřišti desátého Litvínova, tedy souseda v tabulce. Přesně o týden později pak doma přivítáme Fotbalovou akademii Šluknovského výběžku neboli Varnsdorf.

 

 

Trenér U 15 Alexandr Samuel: „Těžko se mi zápas hodnotí, pokud je v soutěži patnáctiletých vyloučen brankář za nastřelenou ruku mimo pokutové území. Tím byl zápas druhého s devátým ovlivněn. Ve prospěch Sokolova rozhodla náhoda, kdy ve druhé půli jeho hráči dvakrát z nouze vystřelili na naši bránu a dali nám dva góly. Nebýt toho nesmyslného vyloučení, skončilo by to po zásluze 0:0. Navzdory porážce zaslouží naši hráči pochvalu. Velká škoda, že se nepodařilo bodovat.“

 

U 15: Slavoj Vyšehrad – Baník Sokolov 0:2 (0:0)

Vyšehrad U 15: Štika (34. Pešek, 36. Hampapa) – Gabriel, Fegler, Jireček, Janoch, Bačovský (63. Amautzas), Molt, Ratner (46. Novák), Toman, Macháček, Asinbajev (48. Kabrna). Trenéři Alexandr Samuel a Pet Semirád.

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...