V utkání dvou nejlepších U 14 prohrála s prvním Mostem 2:3

U 14 Poslední domácí utkání s vítězem naší soutěže z Mostu jsme sice doma prohráli 2:3, přesto mohu být nadmíru spokojen. Předváděli jsme totiž velmi kvalitní fotbal, a to hlavně ve druhém poločase, kdy jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu.

Myslím, že by si kluci zasloužili minimálně bod, ale takový už je fotbal. Ve středu 17. června máme poslední trénink U 14 po této fantastické sezoně. Všichni si potom budeme chtít užít prázdniny, abychom načerpali nové síly pro příští sezonu. Letní přípravu začínáme v pondělí 28. července a na soustředění pojedeme do naší oblíbené destinace v Hrusicích. Znovu ještě jednou děkuji všem klukům za vynikající sezonu 2013/14!

Zápas s Mostem i celou sezonu zhodnotil trenér U 14 Alessandro Moreni. Jemu i všem ostatním trenérům mládežnických družstev Slavoje Vyšehrad rovněž děkujeme za odvedenou výbornou práci.

U 14: Slavoj Vyšehrad – Baník Most 2:3 (1:2)

Branky: 16. a 48. Azilinon – 12. a 14. Šíma, 58. Tykal.

Vyšehrad U 14: Trávníček – Krasnyanyk, Vostál, Majer, Šidlo, Azilinon, Hampapa, Černý, Prokopec, Simo, Saladiak, Michna. Trenéři Alessandro Moreni a Daniel Kraft.