INSTAGRAM

FACEBOOK

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Sezóna 2009/2010

PODZIM - 2009

10. kolo
bohemians_praha
FK Slavoj Vyšehrad - Bohemians Praha 6 : 1 (3:0)
10. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-A/I. třída B, neděle, 8.11.2009, 08:30 hod.

JEDNOZNAČNĚ

Přímý boj o 9. místo v tabulce jsme jednoznačně vyhráli.
Sestava: Málkovský - Toman Jan, Makovec, Koudela - Doubek, Toman Ondřej, Péder - Korecký
střídající: Bumbálek, Strašík, Prokopec, Kalous, Dvořák
Branky: 3× Toman Ondřej, Doubek, Korecký, Bumbálek
Komentář:
Po pěti porážkách za sebou jsme proti Bohemians chtěli a museli zvítězit. Hned od začátku zápasu vše napovídalo tomu, že by se to mohlo podařit. Hned v 1. minutě jsme dali gól po krásné akci Ondry Tomana a Honzy Doubka, kdy náš kapitán skóroval.
Kluci se uklidnili a i díky slabší kvalitě mužstva Bohemians jsme začali dobře kombinovat a hrát po křídlech. Do konce půle jsme přidali ještě další 2 góly: první padl po rohovém kopu a vsítil ho Jan Doubek, a další zavěsil Ondra Toman.
Druhý poločas byl obrazem poločasu prvního. Ondra Toman dosáhl hattrick, další branku vsítil Kryštof Korecký po kombinaci třech hráčů na jeden dotyk a závěrečný svůj vůbec první gól dal brankář B-mužstva Matyáš Bumbálek, který nám přišel pomoci.
Dnešní zápas jsme zahráli dobře. Bylo to i tím, že soupeř byl trochu slabší, nicméně 3 body jsou doma a to je důležité. V příštím zápase už to bude zase jiné.
Nejlepším hráčem na hřišti byl autor hattricku Ondřej Toman.
Alessandro Moreni - trenér


9. kolo
LOKO Vltavín - FK Slavoj Vyšehrad 5 : 0 (4:0)
9. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-A/I. třída B, středa, 28.10. 2009, 10:15 hod.

NAKLÁDAČKA NA "LOKÁDĚ"

SESTAVA:
Strašík Lukáš -   Krištof Korecký,  Jan  Jebavý,  Koudela Tomáš -  Maxmilián Péder, Dvořák Jan, Prokopec Lukáš  - Ondřej Toman,  Malkovský Michal
KOMENTÁŘ:
Další nepovedený začátek utkání nám zkomplikoval celý průběh utkání. Po obrovských chybách naší obrany měl soupeř už v 15. minutě třígólový náskok. Kluci hráli ustrašeně a nezvládali nejjednodušší herní situace.
Teď je třeba udržet klid při utkání, zbavit kluky ustrašenosti a bojovat o záchranu. Už příští utkání doma s Bohemkou napoví jak jsme na tom, protože hosté jsou v obdobné situaci jako my. Přijďte nás podpořit!
Alessandro Moreni - trenér


8. kolo
FK Slavoj Vyšehrad - FC Přední Kopanina 1 : 4 (1:1)
8. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-A/I. třída B, neděle, 25.10. 2009, 08:30 hod.

SÍLY DOŠLY VE DRUHÉM POLOČASE

SESTAVA:
Strašík – J. Toman, Dvořák, Korecký – Bumbálek, Malkovský, Doubek -  O. Toman – Koudela, Kalous, Machovec
BRANKA: O. Toman
KOMENTÁŘ:
Proti Přední Kopanině, která okupuje 3. místo tabulky, jsme pro nemoc našich hráčů nemohli nastoupit v optimální sestavě.
Kluci se ale do soupeře zakousli a výsledkem byla ve 12. minutě naše vedoucí branka, kterou vsítil kapitán Ondra Toman po sólové akci. Bohužel v poslední minutě 1. půle naše obrana zaspala a výsledkem bylo srovnání stavu na 1:1.
V začátku 2. poločasu si vytvořili krásnou gólovou šanci Korecký s Doubkem, bohužel však bez gólového efektu.
Postupně nám ale ubývaly síly a soupeř nás zatlačil na vlastní polovinu. V 15. minutě se Kopanině podařilo vsítit 2. gól, který nás srazil do kolen a vzápětí přidal další dva góly na konečných 1:4.
Alessandro Moreni - trenér


7. kolo
ABC Braník "B" - FK Slavoj Vyšehrad 6 : 2 (4:1)
7. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-A/I. třída B, neděle, 18.10. 2009, 10:00 hod.

SOUPEŘ BYL NAD NAŠE SÍLY


SESTAVA:
Malkovský Michal - Krištof Korecký, Jan  Jebavý, Koudela Tomáš - Maxmilián Péder, Honza Doubek, Vojta Lavicka  - Ondřej Toman - Strašík Lukáš, Krištof Makovec, Franta Majer
BRANKY: 1 - Lavička, Doubek

Proti leadrovi tabulky se nám vůbec nepovedl začátek a během 12 minut jsme prohrávali 0:3. Za takového stavu se pak těžko hraje a tak jsme se snažili, abychom alespoň nedostali debakl.
Vyrovnali jsme trochu boj ve středu, vytvořili jsme si i 2 velké šance, ale Kryštof Korecký ani jednou branického brankáře nepřekonal.
Až v 18. minutě se nám podařilo skórovat Vojtou Lavičkou, který dorážel míč po střele Koreckého. Koncem 1. půle jsme náš tlak ještě zvýšili, ale góly jsme nedávali. Naopak – byli to domácí, kteří gólem do šatny zvyšovali na 4:1.
Druhý poločas byl vyrovnanější, ale byl to opět soupeř, který přidal další gól. My jsme měli jednu velice hezkou akci, kdy si narazili Korecký s Doubkem a Honza Doubek následně vsítil náš 2. gól.
Dnes jsme na soupeře absolutně neměli, tabulka začíná pro nás vypadat neuspokojivě a musíme dávat pozor na týmy, které jsou pod námi.
Trenér: Alessandro Moreni


6. kolo
FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha "B" 1 : 3 (1:0)
6. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-A/I. třída B, neděle, 11.10. 2009, 08:30 hod.

TĚSNÁ PORÁŽKA

Ve velmi vyrovnaném zápase jsme prohráli zápas až ve 2. poločase
SESTAVA: Strašík - J. Jebavý, Korecký, Koudela - Péder, Toman, Doubek - Majer - Lavička
BRANKA: Toman
KOMENTÁŘ:
Proti dobře organizované hře Tempa jsme začali dobře. Vytvářeli jsme si šance a jednu z nich při kombinaci Majer - Toman náš kapitán vstřelil vedoucí gól. poločas jsme tedy vyhráli 1:0.
Ve druhém poločase Tempo zabralo na vyšší obrátky, vytvořili si tlak a po jedné standardní situaci bylo srovnáno.Tato vyrovnávací branka dostala mužstvo hostí do euforie, vzápětí otočilo výsledek a ve 44. minutě uzavřeli hosté na konečný stav 1:3.
Alessandro Moreni - trenér


5. kolo
AFK Slavoj Podolí "B" - FK Slavoj Vyšehrad 2 : 1 (1:0)
5. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-A/I. třída B, sobota, 3.10. 2009, 14:30 hod.

BYLO TO O "FOUS"

Ve velmi vyrovnaném utkání jsme bohužel těsně prohráli
SESTAVA:
Malkovský Michal - Kryštof  Korecký, Jan  Jebavý, Koudela Tomáš, Maxmilián Péder, Jan Dvořák, Lukáš Prokopec, Ondřej Toman, Lukáš Strašík

Dnes na nás čekalo derby s Podolím, bohužel jsme se nemohli prezentovat nejsilnější sestavou, protože hodně hráčů chybělo a měli jsme tak na střídání pouze 1 hráče, kterým byl náhradní brankář Strašík.
Přesto byl 1. poločas vyrovnaný a prakticky bez šancí na obou stranách. Jediná branka, která padla bohužel do naší sítě v 18. minutě. Náš obránce Tomáš Kalous krásně zastavil útočníka domácích, ale odkop byl krátký a ve zmatku před naší brankou se jinému hráči Podolí podařilo skórovat.
V kabině o přestávce jsme věděli, že vyrovnat bude velmi těžké, protože 7 hráčů z devíti hráli páteční zápas za naše B-mužstvo a docházely nám síly.
Provedli jsme změny v sestavě, které se osvědčily a výsledkem bylo v 33. minutě vyrovnání. Kryštof Korecký byl u zrodu samostatné akce, vystřelil, jeho střela skončila na tyči a Lukáš Prokopec vrátil míč do sítě domácích.
Soupeř nás v závěru hodně tlačil, ale všechny jeho šance vychytal skvělý Lukáš Strašík, který se 2. poločase v rámci změn vrátil do branky. Ve 43. minutě ale musel kapitulovat po pěkně provedeném rohu domácích.
Možná nám při tomto rohu už chyběla koncentrace a my se teď musíme připravit na 2 těžká utkání proti Tempu a Braníku.
Trenér: Alessandro Moreni

4. kolo
FK Slavoj Vyšehrad - FC Zličín 4 : 0 (2:0)
4. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-A/I. třída B, pondělí, 28. 9. 2009, 14:30 hod.

BEZ PROBLÉMŮ

Sestava:
Strašík Lukáš -  Machovec Kryštof, Jan Jebavý, Koudela Tomáš, Jan Toman,  Lukáš Prokopec, Kryštof Korecký, Vojtěch Lavička, Ondra Toman, Jan Doubek, Max Peder
Góly: 2 – Prokopec, O. Toman
Komentář:
Po dvou porážkách v řadě byl dnešní zápas pro nás velice důležitý a potřebovali jsme zase vyhrát. Na naše hřiště ale přijel silný Zličín, takže nás čekal další těžký zápas.
Naši hráči hned od začátku velmi dobře přistoupili, byli koncentrováni, hráli s velkým důrazem a hned od začátku zatlačili soupeře na vlastní polovinu.
Výsledkem byl již v 6. minutě gól, který vstřelil z velké dálky náš kapitán Ondra Toman. Tímto gólem jsme se ale neuspokojili a dál pokračovala naše velmi hezká a kombinační hra. Několikrát jsme umožnili blýsknout se hostujícímu brankáři, který byl velmi kvalitní a několikrát svoje mužstvo podržel.
V 9. minutě už ale kapituloval po nádherné individuální akci Lukáše Prokopce – 2:0.
Ve druhém poločase se obraz na hřišti nezměnil a dál jsme měli značnou převahu. Tu jsme vyjádřili dvěma góly: 35. minuta po sólové akci Ondry Tomana a o 5 minut později se dostal před brankáře Lukáš Prokopec, zachoval chladnou hlavu a zavěsil na konečných 4:0.
Po utkání musím zvlášť poděkovat Honzovi Tomanovi za jeho bojovnost.
Nejlepší hráči: Lukáš Prokopec a Jan Doubek
Trenér: Alessandro Moreni


3. kolo
FK Slavoj Vyšehrad - FC Háje SOS 0 : 1 (0:1)
3. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-A/I. třída B, neděle, 20. 9. 2009, 08:30 hod.

SMOLNÁ PROHRA

SESTAVA:
Strašík Lukáš - Machovec Kryštof, Honza  Jebavý, Tomáš Koudela, František Majer, Lukáš Prokopec, Kryštof Korecký, Vojta Lavička, Ondra Toman
Komentář:
V dnešním utkání jsme narazili na velmi těžkého soupeře, jehož nejsilnější stránkou byla těsná osobní obrana po celém hřišti. Díky tomu nám chyběl prostor pro kombinaci a jedinou odpovědí by byla větší kvalita v útočné fázi, která nám dnes ale chyběla.
Zápas byl nesmírně bojovný a vyrovnaný a o naší prohře rozhodla jediná chyba, když se nedohodl brankář se stoperem a výsledkem byla branka v naší síti.
Pět minut po tomto inkasování se dostal Vojta Lavička do vyložené šance, ale jeho střela skončila bohužel na tyči. Pěknou šanci měl i přímém volném kopu Tomáš Koudela, ale jeho výbornou střelu brankář hostí skvěle zneškodnil.
Druhý poločas už tolik šancí nebylo. Většinou se hrálo ve středu hřiště a do konce zápasu bylo rozhodčím odpískáno 14 faulů, což se mi na přípravku zdá hodně. Skóre se už pak neměnilo.
Utkání se mně osobně velmi líbilo a děkuji klukům za obrovskou bojovnost.
Nejlepší hráč: Kryštof Korecký

Alessandro Moreni - trenér

.

Klikněte pro otevření fotografie...
Klikněte pro otevření fotografie...
Klikněte pro otevření fotografie...

2. kolo
SK Střešovice 1911 - FK Slavoj Vyšehrad 4 : 1 (0:1)
2. kolo - STARŠÍ PŘÍPRAVKA-A/I. třída B, neděle, 13. 9. 2009, 08:45 hod.

NA DOMÁCÍ JSME NEMĚLI

Pouze 1. poločas jsme dokázali držet krok s rozjetým soupeřem. Ve 2. půli přišly 3 góly a bylo vymalováno...
SESTAVA:
Strašík - Korecký, Jebavý, Koudela - Toman, Lavička, Doubek, Prokopec - Majer
BRANKA: Lavička

KOMENTÁŘ:
V našem druhém utkání jsme chtěli potvrdit skvělý výsledek prvního zápasu. Bohužel se nám začátek zápasu příliš nepovedl, soupeř "tlačil" a vytvořil si několik šancí, které ale náš golman vychytal. V 15. minutě se nám ale podařila první pěkná akce, kdy se dostal do brejku Vojtěch Lavička, který nám zařídil nečekané vedení. Po tomto gólu jsme dokázali držet se soupeřem krok a poločas tak skončil 1:0.
Přestože jsme si v kabině řekli, že ukážeme soupeři jaký umíme hrát kombinační fotbal, na hřišti bylo všechno jinak. U míčů jsme byli pozdě, prohrávali jsme prakticky každý osobní souboj a dobře organizovaný soupeř nám začal dávat jednu ranu za druhou. Čtyřmi góly zcela otočil zápas a nemít v brance vynikajícího Lukáše Strašíka (nejlepší hráč na hřišti), dostali jsme nejméně "desítku".
Z porážky se musíme poučit a ještě víc a tvrději pracovat při tréninku.
Trenér: Alessandro Moreni

.

Klikněte pro otevření fotografie...
Klikněte pro otevření fotografie...
Klikněte pro otevření fotografie...

1. kolo
FK Slavoj
Vyšehrad
7:0
(4:0)
PSK Union
Praha
I. třída / skup. B - neděle, 6. 9. 2009, 08:15 hod.
NA ÚVOD PŘESVĚDČIVÉ VÍTĚZSTVÍ
V prvním zápase nové soutěže jsme dokázali přesvědčivě a vysoko zvítězit a již po prvním poločase bylo jasné, kdo dnes získá 3 body.
Sestava: Strašík - Koudela, Jebavý, Korecký - Lavička, Toman, Prokopec, Makovec, Doubek - Majer, Péder
Góly: 2x Majer, 2x Prokopec, 1x Lavička, 1x Péder, 1x Toman

PŘÍŠTÍ KOLO

Sobota 20.07.2019

  • 17:00 Prostějov - Muži"A"

Vyšehrad měl v tomto utkání od začátku územní převahu, do vedení ale šel až po půlhodině hry z penalty. Do té doby neproměnili naši hráči tři gólové šance. Ve 30., min. byl však faulován ve vápně domácích Stýblo a Molodci z penalty se nemýlil: 0:1! To byl také výsledek prvního poločasu.

Šest minut po změně stran se po autovém vhazování Zdobnického dostal k míči Stýblo a nezaváhal: 0:2! Trvalo jen pět minut a situace se „v bleděmodrém“ opakovala: znovu aut Zdobnického, znovu náběh Stýbla a přesná koncovka: 0:3!

V 64. min. kombinaci Zdobnického a Vu zdárně zakončil kapitán Coufal: 0:4! A v 76. min. z přihrávky Zdobnického dal pátý gól Vu: 0:5!

Tento stav byl na ukazateli skóre ještě deset minut před koncem, mladí šemíci pak ale polevili a dovolili domácím dva „slepené“ góly. Trutnov korigoval díky trefám dvou střídajících hráčů v 81. min. překonal Pospíšila Kulda a v 82. min. Borovski. Zápas tak skončil 2:5 a naše U 16 si připasala druhé vítězství venku v této sezoně – to první bylo koncem srpna v Ostré,

V sobotu 23. března naše U 16 přivítá na Vyšehradě „sedmnáctku“ Vlašimi a půjde o souboj 11. s 10. místem tabulky, které od sebe dělí jen tři body. Zápas má výkop čtvrt hodiny po poledni.

Trenér U 16 Zdeněk Jaroš: „Utkání v Trutnově jsme měli od začátku ve své moci. Až deset minut před koncem, kdy už jsme vedli 5:0, jsme polevili a dvakrát inkasovali.“

 

U 17: MFK Trutnov – Slavoj Vyšehrad B 2:5 (0:1)

Česká divize U 17 (skupina C), hráno v sobotu 16. března 2019. Branky: 81. Kulda, 82. Borovski – 51. a 56. Stýblo, 31. Molodci z pen., 64. Coufal, 76. Vu. Rozhodčí: Vít – Turek, Beránek. ŽK: Taláb, Pavelka – L. Toman, Coufal, Vu. Diváků: 40.

Trutnov U 17: Laštovka – Gnol, Ondráček (36. Borovski), Macela, Volman – Taláb (65. Kulda), Hetflejš (65. Valeš), Sapár, Klejna (30. Pavelka) – Rohrbacher, Červený (30. Bednář). Trenéři Tomáš Cerman, Aleš Starý a Petr Vlach.

Vyšehrad U 16: Pospíšil – Mareš, Molodci, L. Toman, Nováček (46. R. Mamudov) – Fait – Zdobnický, Stýblo, Coufal, Vodička – Vu. Trenér Zdeněk Jaroš.

 

Branky Vyšehradu U 16 v České divizi mladšího dorostu

13 – Stýblo

9 – Coufal

6 – Zdobnický

5 – Tran

3 – Vu

2 – Molodci

1 – Fait, Halasz, Jelínek, Lupan, R. Mamudov, Mlejnek, Přech, L. Toman, Zika

 

Asistence

12 – Zdobnický

7 – Jelínek

5 – Coufal

4 – Stýblo

3 – Tran

2 – Horák, Mareš, Vodička, Vu

1 – Halasz, R. Mamudov, Mlejnek, Zika

 

Foto: Zdeněk Jaroš

VÝSLEDKY

připravuje se...