SK Horní Měcholupy - Starší přípravka"A" 4:5

Starší přípravka"A" - V neděli 22.4.2012 jsme se utkali na krásné nové umělce v Horních Měcholupech. Jelikož osobně tento tým Měcholup znám (syn brankář Filip Goldman 2002 tam hostoval 6. Měsíců) tak vím že jejich kluci umí velmi překvapit. Mají tam hráče kteří střílí na bránu už po rozehrání a není pro ně problém přestřelit hřiště a skórovat. Upozorňil jsem tedy kluky a hlavně brankáře Mikuláše Pikharta, aby se nehnul z brankové čáry což se vyplatilo. Musím tentokrát moc pochválit kluky za první třetinu kde minimálně pouštěli soupeře na naší polovinu a naše obrana blokovala jejich útok. Druhá třetina byla už o trochu slabší ale to nic neměnilo na tom že jsme vedli. Nebudu raději komentovat rozhodnutí soupeřova trenéra odvolat jejich brankáře který odešel se slzama v očích a byl do brány postaven hráč. Poslední třetina byla ve větší režii soupeře z čehož jsme i inkasovali góly. Musím moc pochválit kluky hlavně našeho brankáře Mikuláše za příkladné zákroky za které by se nestyděl ani Petr Čech. Dál patří velký potlesk Kryštofovi Vaňkovi (Vaňous) za úžasné čtyři góly. Hráč Thomas Francois dostává pochvalu za aktivní hru na centru kterou odhrál skoro bez vystřídání a za krásný gól. Celý tým mne moc překvapil a doufám že se kluci z chyb tohoto utkání poučí.

Góly: Kryštof Vaněk (4x), Thomas Francois

Sestava: Mikuláš Pikhart - Kolja Samochin, Oleg Pryshlyuk, Adam Makovec - Thomas Francois, Jakub Nasr, David Tancoš, Kryštof Vaněk. Vedoucí mužstva Jiří Goldman